Матерацці повторив свій подвиг

Корреспондент.net, 29 січня 2007, 12:39
0
6

Міланский Інтер продовжив рекордну переможну серію в чемпіонаті Італії до чотирнадцяти матчів, забивши два голи у ворота Сампдорії, Марко Матерацці знову "порадував" видовищним падінням.

Сампдорія - Інтер - 0:2

Голи: Ібрагимович, 37 (0:1). Майкон, 75 (0:2).

Після сумбурного початку Сампдорія вже на 7-ій хвилині залишилася з десятьма гравцями. Дельвеккьо порушив правила проти Жуліо Сезара, за що одержав порцію критики від Матерацці.

Через мить хавбек Сампдорії вирішив повторити подвиг Зідана, поклавши на газон Матерацці, який знову впав, і відправився відпочивати в роздягальню. Матерацці за участь у сутичці одержав жовту картку.

Червона для Дельвеккьо

Після цього Сампдорія не мала шансів навіть на нічию проти швидкості, яку набрав Інтер. Хоча після не зарахованого голу Адріано, який  знаходився в офсайді, господарі поля провели декілька найгостріших атак. Спочатку Кристіан Маджіо обіграв Максвелла, але замість передачі на вільного Франческо Флаки і Фабіо Квальяреллу, зробив неточний удар по воротам Жуліо Сезара.

Потім бразильський воротар Інтера парирував сильний удар зі штрафного Квальяреллі. На цьому активність Сампдорії завершилася.

Надалі на полі домінував Інтер, який домігся заслуженої перемоги. Ібрагимович ледь не забив прямим ударом зі штрафного, призначеного за  30 метрів воріт Кастеллацці. А на 37-ій хвилині після навісу Майкона нападаючий збірної Швеції ударом головою переправив м’яч у сітку воріт, при цьому одержавши неприємну травму голови.

Проте , Ібрагимович повернувся на поле і дограв до кінця матч. Надалі Ібрагимович не реалізував два гольових шанси, але на 75-ій хвилині виправився за марнотратність. Після його точної передачі Майкон з близької відстані розстріляв ворота Кастеллацці.

Інтер відновив одинадцятиочковий відрив від Роми, яка зараз на 2 місці і яка важко обіграла на своєму полі Сієну з рахунком 1:0. Міланський клуб у 21 турі одержав 18 перемог, тричі зіграв внічию і не зазнав жодної поразки.