Гравці Зеніта побилися прямо на полі

Корреспондент.net, 31 січня 2007, 17:08
0
9

Футболісти пітерського Зеніта Владислав Радимов і Фернандо Ріксен відзначили першу перемогу команди в міжсезонні бійкою в товариському матчі проти Малаги на тренувальному зборі в Іспанії.

Двобій закінчився на користь команди з берегів Неви з рахунком 3:1. Дубль у цій грі записав собі в актив форвард Фатих Текке - на 7-ій хвилині зустрічі він забив м’яч у порожні ворота після флангової передачі Риксена, а в самому кінці першого тайму за рахунку 1:1 чітко реалізував вихід один на один з воротарем.

Однак на цьому в стартовому таймі пітерці не зупинилися. У вже доданий до першої 45-хвилинки час Анюков зробив рахунок 3:1 забивши м’яч у ворота іспанців після пострілу Аршавіна.

На 83-ій хвилині двобою між Радимовим і Ріксеном відбулася сутичка під час подачі кутового у ворота Чонтофальски. Мартін Шкртел, який намагався їх розняти, незаслужено одержав ппару ляпасів. Однак завдяки втручанню співробітників пітерського клубу серйозної бійки вдалося уникнути.

Проте, головний арбітр зустрічі видалив росіянина і голландця, у результаті чого Зеніт догравав матч вдев’ятьох. Варто зазначити, що в минулому сезоні ці футболісти побилися один з одним під час матчу з Ростовим.

Як покарання Зеніт оштрафував Радимова і Ріксена за неспортивну поведінку.

Футболісти, у свою чергу, принесли вибачення головному тренеру Діку Адвокаату, клубу і вболівальникам.

"Ми усвідомлюємо, що публічний сплеск емоцій, який стався на полі, є неприпустимим для будь-якої людини, а тим більше для професійних футболістів, які грають в одній команді", - говориться в заяві футболістів, опублікованій на офіційному сайті пітерського клубу.