Корреспондент.net, 13 лютого 2007, 13:37
0
8

Відомий тренер Клаудіо Раньєрі, який протягом чотирьох сезонів працював з лондонським Челсі, очолив італійську Парму.

Італієць, звільнений у 2004 році російським власником англійського клубу Романом Абрамовичем, не займався футбольною діяльністю протягом останніх двох років.

В даний час Парма займає передостаннє місце в турнірній таблиці чемпіонату Італії, а  минулої неділі, 11 лютого, зазнала великої поразки від Роми (0:3). Після цього керівництво клубу прийняло рішення звільнити головного тренера Стефано Пьолі і оголосило про призначення на його місце Раньєрі.

Пьолі пропрацював у Пармі усього півроку, і його головним досягненням став вихід команди в 1/16 фіналу Кубка УЄФА. У найближчий четвер 15 лютого команда проведе перший матч цієї стадії турніру проти португальської Браги (у гостях). Зважаючи на все, у Португалію команду повезе вже Раньєрі.

55-річний  фахівець почав тренерську кар’єру в 1975 році і працював з такими італійським клубами як Кампанія, Кальярі, Наполі і Фіорентина, вигравши Кубок і Суперкубок країни. З Валенсією Раньєрі завоював Кубок Іспанії, а після короткого перебування в мадридському Атлетико перебрався до Челсі.

У лондонському клубі італієць пропрацював чотири роки, однак через рік після придбання Челсі Романом Абрамовичем був звільнений, незважаючи на те, що в сезоні-2003/04 вивів команду в півфінал Ліги Чемпіонів і зайняв з нею друге місце в чемпіонаті Англії. Після відходу з Челсі Раньєрі повернувся у Валенсію, але в лютому 2005 року залишив іспанську команду і з тих пір не займався тренерською діяльністю.