Шахтар не зміг обіграти Нансі

Корреспондент.net, 15 лютого 2007, 08:27
0
8

О 19:00, у середу, 14 лютого, у Донецьку на стадіоні Олімпійський стартував перший матч 1/16 фіналу Кубка УЄФА, у якому зустрічаються Шахтар і французький Нансі. Наприкінці другого тайму Шахтар пропустив. Через декілька хвилин Шахтар відігрався. Підсумок матчу - 1:1.

Шахтар - Нансі - 0:1

Гол: Фортюн (81), Срна (85)

Суддя: Бріакос (Греція)

Донецьк. Олімпійський.

Шахтар: 5.Шуст, 33.Срна, 27.Чигринський, 5.Кучер, 13.Шевчук, 4.Тимощук, 9.Матузалем, 7.Фернандіньйо, 38.Жадсон, 20.Белік, 29.Маріка.

Нансі: 40.Грегоріні, 20.Шретьєн, 3.Дьякат(к), 28.Пігреньє, 8.Бьянкалані, 6.Беренге, 5.Луїс, 7.Дюшмен, 17.Кюрбело, 12.Хаджі, 34.Фортюн.

1-а хвилина - Матч почався

2-а хвилина - Маріка пройшов правим флангом, прострелив у штрафну - захисник вибиває м’яч на кутовий.

3-а хвилина - Матузалем зі Срною розіграли кутовий. Даріо навішав у штрафну - захисники виносять м’яч зі своєї штрафної.

4-а хвилина - Грецький арбітр призначає спірних штрафних метрах у 27-ми від воріт Шуста.

5-а хвилина - Потужний удар зі штрафного Беренге. Шуст відбиває м’яч перед собою, а Чигринський головою виносить його на кутовий.

8-а хвилина - Дуже небезпечно біля воріт Шахтаря закінчилася ударом Хаджі метрів з 14-ти - Шуст ловить м’яч.

10-а хвилина - Белік у боротьбі з захисником падає в штрафний гостей - свисток арбітра мовчить.

10-а хвилина - Чигринський прострілює ліворуч у воротарську - захисник Нансі виносить м’яч зі штрафної.

13-а хвилина - Затяжна атака гірників, але удару по воротам так і не було.

16-а - Простріл ліворуч Шевчука накриває захисник. Аут.

17-а хвилина - Удар Фортюна з розвороту метрів з 15-ти - вище воріт.

20-а хвилина - Маріка заробляє кутовий праворуч. Срна подав кутовий. Захисники Нансі виносять м’яч зі штрафної. Атака гірників продовжується. Срна прострілює в штрафну на ближній кут воротарської - Грегоріні забирає м’яч.

23-а хвилина - Простріл праворуч у штрафну Шахтаря - м’яч від Шевчука іде на кутовий.

24-а хвилина - Навіс з кутового - Шуст кулаком вибиває м’яч зі штрафної. Швидка атака гірників. Срна прострілює праворуч. Маріка б’є з лету метрів з 13-ти - Грегоріні відбиває м’яч перед собою.

25-а - хвилина - Маріка виходить один на один з голкіпером, але б’є повз ворота.

26-а хвилина - Простріл Хаджі ліворуч - нікого з французів біля нашої штрафної не виявилося.

28-а хвилина - Срна заробив кутовий праворуч. Сам же його розіграв, віддав м’яч Тимощуку. Анатолій навішує на далекий кут. Матузалем б’є головою метрів 10-ти - Грегоріні в падінні ловить м’яч у нижньому куті своїх воріт.

30-а хвилина - Удар Матузалема зі штрафного праворуч - Грегоріні забирає м’яч.

31-а хвилина - Навіс Тимощука в штрафну ліворуч на Фернандіньйо. Захисник гостей вибиває м’яч на кутовий.

32-а хвилина - Розіграш кутового. Навіс у штрафну. Удар з літа Срни метрів з 15-ти - м’яч попадає в захисника.

33-а хвилина - Удар по воротам Шахтаря - повз.

36-а хвилина - Розіграш штрафного , удар Матузалема метрів з 18-ти - м’яч попадає в захисника.

37-а хвилина - Маріка б’є з розвороту з лінії штрафний - м’яч пролітає поруч зі штангою.

40-а хвилина - Простріл праворуч у нашу штрафну - Кучер головою виносить м’яч у поле.

40-а хвилина - Жовта картка Тимощуку.

42-а хвилина - Далекий удар Луїса - вище воріт.

44-а хвилина - Удар Тимощука зі штрафного метрів з 24-х - вище воріт.

44-а хвилина - Маріка вийшов один на один з голкіпером, пробив у далекий кут, здавалося напевно, але м’яч летить щільно зі стійкою!

45-а хвилина - Арбітр додав 1 хвилину.

Перерва.

Почався другий тайм.

46-а хвилина - Заміна в гостей - замість Бьянкалані вийшов Соже.

50-а хвилина - Навіс праворуч у штрафну Шахтаря - Чигринський і Кучер розібралися в ситуації.

Пауза в грі. Шретьєну роблять допомогу і відвозять за межі поля на електромобілі.

52-а хвилина - Далекий удар по воротам Шахтаря - повз.

54-а хвилина - Белік виходить один на один із Грегоріні, перекидає м’яч через воротаря - поперечина!

60-а хвилина - Жовта картка для Фернандіньйо.

61-а хвилина - Поза грою в Беліка. Воротар гостей намагається тягти час. Арбітр його попереджає.

65-а хвилина -  замість Шевчука вийшов Гай.

66-а хвилина - Гарний удар Беліка з гострого кута - вище воріт.

68-а хвилина - Фернандіньйо збивають 21 метр від воріт французів. Штрафний. Удар Жадсона - стінка.

72-а хвилина - Простріл Матуазлема ліворуч - ніхто з гірників на цю передачу не відгукнувся.

73-а хвилина - замість Беліка вийшов Воробей.

75-а хвилина - Жовта картка Кюрбело.

76-а хвилина - Гай пройшов своїм флангом, ввійшов у штрафну, віддав пас на Воробея - Андрій у боротьбі з захисником не зміг пробити по воротам.

77-а хвилина - Простріл Матузалема ліворуч, удар Маріки головою з лінії штрафної напевно в далекий кут - щільно зі стійкою!

77-а хвилина - Жовта Кучерю.

78-а хвилина - Гай побився в чужий штрафний, видряпав м’яч, пробив метрів з 13-ти - рикошет, кутовий!

81-а хвилина - Обрізка Фернандіньйо в центрі поля. Швидка контратака Нансі. Удар Фортюна метрів з 8-ми в далекий кут - 1:0 на користь французів.

83-а хвилина - Попередження Срне.

85-а хвилина - гол! Удар Срни метрів з 15-ти - 1:1!

87-а хвилина - Навіс Срни зі штрафного праворуч, удар головою Фернандіньйо - повз ворота.

88-а хвилина - замість Дюшмена вийшов Гаванон.

90-а хвилина - Арбітр додав 3 хвилини.

90+2 хвилина - Червона Тимощуку.

90+3 хвилина - Матч закінчено.