Кубок УЄФА: Підсумки середи

Корреспондент.net, 15 лютого 2007, 13:07
0
5

У середу, 14 лютого, у Європі відбулися перші матчі 1/16 Кубку УЄФА, які принесли ряд несподіваних результатів.

Вердер - Аякс - 3:0

Гол: Мертесакер, 48 (1:0). Налдо, 54 (2:0). Фрінгс, 71 (3:0).

У центральному матчі ігрового дня бременський Вердер розгромив з рахунком 3:0 амстердамський Аякс, який ще в першому таймі залишився з десятьма гравцями.

Уже на 4-ій хвилині бразильський захисник Налдо прямим ударом зі штрафного потрапив у штангу. Потім декілька вигідних гольових шансів не реалізували Мирослав Клозе і Арон Хунт. На 23-ій хвилині тиск Вердера завершився видаленням гравця Аякса Улафа Лінденберга, який порушив правила проти Торстена Фрінгса і впродовж трьох хвилин одержав друге попередження.

Ледь почався другий тайм, як серія стандартних положень біля воріт гостей завершилася двома швидкими голами. Спочатку центральний захисник Пер Мертесакер забив м’яч у порожні ворота після того, як Мартен Стекеленбург парирував удар Юриці Враньєща.

Потім після навісу з кутового Фрінгса сильний  удар головою зробив Налдо. Вурнон Аніта, який вийшов на заміну  виніс м’яч з порожніх воріт, але суддівська бригада визначила, що м’яч перетнув лінію, і зарахувала другий гол Вердера. В одній з рідкісних контратак Аякс мав приголомшливий шанс відіграти один м’яч, але голкіпер Вердера Том Візе парирував удар Едвігеса Мадуро.

А незабаром після цього з передачі Клозе рахунок до розгрому довів Фрінгс, якому не зміг перешкодити Джоні Хейтинга. У час, що залишився, Вердер цілком міг перемогти з більш великим рахунком. Спочатку після швидкої контратаки у порожні ворота пробив Дієго - поперечина! Потім після розіграшу кутового Угу Алмейда головою пробив у штангу.

"Сьогодні ми довели, що зуміли перебороти ігрову кризу. Ми володіли перевагою у ходу всього матчу і заслужено досягли великої перемоги", сказав після гри Шааф.