В Іспанії знову двовладдя

Корреспондент.net, 19 лютого 2007, 11:19
0
5

Севілья після двох нульових нічиїх порадувала своїх шанувальників впевненою перемогою над мадридським Атлетико з рахунком 3:1. Завдяки цій перемозі Севілья за очками наздогнала лідируючу Барселону, яка програла в центральному матчі 23-го туру Валенсії.

Валенсія - Барселона - 2:1

У центральному матчі 23-го туру чемпіонату Іспанії Барселона поступилася на виїзді Валенсії з рахунком 1:2, потерпівши третю поразку в сезоні. Після невиразного першого тайму, в якому команди зуміли створити всього лише по одному небезпечному моменту, Валенсія вирішила долю матчу в плині трьох хвилин.

Спочатку після передачі Давіда Вільї рахунок відкрив Мігель Анхель Ангуло, а потім швидка контратака завершилася точним ударом Давіда Сільви. Більше того, через кілька хвилин Валенсія могла довести рахунок до розгромного, але чистий вихід один на один не реалізував Фернандо Морьєнтес.

У час, що залишився, Валенсія грамотно грала на втримання рахунка, чому не перешкодило одночасне видалення з поля Давіда Альбельди і Декові на 62-й хвилині. У додані хвилини Барселоні зусиллями Роналдіньйо вдалося забити гол престижу, але чогось більшого команда Франка Райкаарда не заслуговувала.