Реал - Баварія: Тріумф атаки

Корреспондент.net, 21 лютого 2007, 10:04
0
4

Після тривалої зимової паузи у вівторок, 20 лютого, відновився розіграш найпрестижнішого європейського турніру - Ліги Чемпіонів УЄФА. Вже на стадії 1/8 фіналу жеребкування звело разом два знаменитих клуби мадридський Реал і мюнхенську Баварію, які, за іронією долі, переживають не найкращі свої часи.

Реал - Баварія - 3:2

Голи: Рауль, 10 (1:0). Лусіо, 23 (1:1). Рауль, 28 (2:1). Ван Ністелрой, 34 (3:1). Ван Боммель, 88 (3:2).

Мадридський Реал у двох останніх домашніх матчах у національній першості не забив жодного голу, що стало приводом для чуток про відставку італійського тренера Фабіо Капелло.

Баварія, у свою чергу, головного тренера позбавилася зовсім недавно. Фелікса Магата замінив досвідченіший Оттмар Хітцфельд, під керівництвом якого мюнхенський клуб потерпів дві поразки в трьох матчах і збільшив відставання від першого місця до дванадцяти очок.

Але в підсумку два кризових клуби продемонстрували яскравий і результативний футбол, порадувавши шанувальників футболу п’ятьма забитими м’ячами.

У першому таймі Реал завдяки чудовій грі Девіда Бекхема і Рауля домінував на полі і зумів повести в рахунку з різницею в два голи.

Вже на 10-й хвилині після передачі Руда ван Ністелроя вихід один на один реалізував Рауль. На 23-й хвилині Баварія зненацька зрівняла рахунок, коли Лусіо після розіграшу штрафного переправив м’яч у далекий кут.

Однак Реал відповів двома своїми стандартами. На 28-й хвилині після розіграшу кутового свій другий гол у матчі забив Рауль, а через шість хвилин після подачі зі штрафного Бекхема відзначився ван Ністелрой. Зате друга половина зустрічі, за винятком стартових хвилин, пройшла з великою перевагою Баварії.

Гості не реалізували близько чотирьох стовідсоткових гольових моментів, але за дві хвилини до закінчення основного часу все-таки зуміли забити дуже важливий другий гол, автором якого став колишній хавбек Барселони Марко ван Боммель. Тепер Баварії досить перемогти Реал у матчі у відповідь з рахунком 1:0 або 2:1, щоб вийти у чвертьфінал Ліги Чемпіонів.