Арсенал продовжує тринькати моменти

Корреспондент.net, 21 лютого 2007, 10:15
0
5

У першому матчі 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів лондонський Арсенал у гостях поступився голландському ПСВ - 0:1. Результат цієї дуелі буде відомий через 2 тижні.

ПСВ - Арсенал - 1:0

Гол: Мендес, 61 (1:0).

Арсен Венгер зробив все, щоб виїхати з Нідерландів у гарному настрої. Для цього він змінив звичну в минулому сезоні схему 4-5-1 і виставив двох нападаючих: Тьєррі Анрі і Еммануеля Адебайора.

Мендес приймає поздоровлення (АР)

Його візаві Рональд Куман не міг дозволити собі такої розкоші, тому що кращий бомбардир його команди Джефферсон Фарфан травмований. Однак відсутність перуанця не позбавило атмосфери свята матч, який проходив в останній день барвистого ейндховенського карнавалу.

Стартові хвилини пройшли під знаком Арсеналу. Після передачі Анрі м’яч рикошетом потрапив до Томаша Росіцкі.

Чех вдарив, і Гомес не зміг зафіксувати снаряд, але мексиканець Карлос Сальсідо вчасно зіграв на лінії воріт і врятував ПСВ від вірного гола.

Голландці занадто легко розлучалися з м’ячем і нанесли перший удар по воротам лише на 21-й хвилині, коли Леманн відбив далекий постріл Мендеса. На 43-й хвилині Анрі прогавив найвірніший шанс відкрити рахунок. Форвард, різко розвернувшись, звільнився від опіки в районі 11-метрової позначки, однак пробив прямо в Гомеса.

Після перерви футболісти ПСВ вийшли на поле більш зібраними, і на 53-й хвилині їм, нарешті, вдалося зламати оборону гостей. Ветеран Філіп Коку вивів на ударну позицію Аруна Коне, який пробив у торканні, але в ціль не влучив. Через вісім хвилин івуарієць загладив свою провину, виклавши м’яч Мендесу, який влучним ударом вивів свою команду вперед - 1:0.

Вигуки вболівальників ПСВ стали ще голосніші на 65-й хвилині, коли на газоні з’явився Сун Сянь, який став першим китайським футболістом у Лізі Чемпіонів. На 69-й хвилині Гомес в ефектному кидку парирував удар Францеска Фабрегаса, а трохи пізніше намертво піймав м’яч після удару головою Адебайора. Надалі господарі всю свою увагу приділили обороні, одержавши в підсумку досить несподівану перемогу.

За матеріалами: eurosport.ru