Інтер перемагає без глядачів

Корреспондент.net, 26 лютого 2007, 11:58
0
7

Міланський Інтер зробив ще один крок до другого чемпіонського титулу підряд, розгромивши Катанью з рахунком 5:2. Гра проходила на нейтральному полі в Чезені й у відсутності глядачів, але це не перешкодило команді Роберто Манчіні порадувати своїх шанувальників п’ятьма забитими м’ячами.

Катанья - Інтер - 2:5

Голи: Самуель, 45 (0:1). Соларі, 49 (0:2). Гроссо, 57 (0:3). Спинезі, 65 (1:3). Ібрагімович, 67 (1:4). Корона, 74 (2:4). Крус, 77 (2:5).

За ходом першого тайму було дуже складно припустити, що команди продемонструють результативний футбол. Але тиск Інтера в кінці тайму завершився точним ударом аргентинського захисника Вальтера Самуеля після розіграшу кутового.

Зате після перерви Інтер вдосталь познущався над обороною суперника. Спочатку дуже красивий гол забив Сантьяго Соларі. Через вісім хвилин рахунок до розгромного довів чемпіон світу Фабіо Гроссо, який грав на позиції лівого півзахисника.

Кращий бомбардир Катаньї Джонатан Спінезі відіграв один м’яч. Але потім точними ударами відзначилися Златан Ібрагімович і Хуліо Крус. У проміжку між цими подіями Джорджіо Корона, який вийшов на заміну, ще раз вразив ворота міланського клуба.

Інтер здобув сімнадцяту перемогу підряд у Серії А і зберіг свій гігантський відрив від Роми, що розгромила на своєму полі Реджину з рахунком 3:0.