Ромаріо зробив ще два кроки до заповітної 1000 голів

Корреспондент.net, 1 березня 2007, 13:19
0
6

41-річний бразильський форвард Ромаріо, який продовжує спортивну кар’єру, щоб досягти відмітки в тисячу голів, забив ще два м’ячі.

В ніч з 28 лютого на 1 березня його клуб Васку да Гама розгромив у Кубку Бразилії Фаст Клуб з рахунком 6:0. Тепер на рахунку Ромаріо 992 забитих за кар’єру гола.

Свій перший м’яч у кубковій грі колишній нападаючий збірної Бразилії провів з пенальті незадовго до перерви. На 76-й хвилині зустрічі Ромаріо відзначився дублем, одержавши передачу від свого партнера Андре Діаса. Васку да Гама виграв двоматчеве протистояння з Фаст Клубом із загальним рахунком 8:1 і вийшов у наступний раунд Кубка Бразилії.

Ромаріо веде рахунок своїх голів самостійно, і його дані (992 м’ячі) не завжди збігаються з думкою статистиків. Це пов’язано з тим, що футболіст рахує м’ячі, які були забиті ним в товариських зустрічах і не потрапили в офіційні протоколи.

Єдиним гравцем в історії футболу, який перейшов рубіж в тисячу забитих м’ячів, є бразилець Пеле (1281 гол). Ромаріо, який став у 1994 році чемпіоном світу, багато разів заявляв, що піде зі спорту після того, як заб’є свою тисячу голів.