Перервано безпрецедентну серію перемог Інтера

Корреспондент.net, 1 березня 2007, 14:12
0
4

У середу, 28 лютого, в останній день зими в чемпіонаті Італії відбувся черговий тур, у якому мала місце знаменна подія. Міланський Інтер не зумів обіграти на своєму полі Удінезе, у результаті чого перервав свою феноменальну переможну серію із сімнадцяти матчів підряд.

Інтер - Удінезе - 1:1

Голи: Ободо, 47 (0:1). Креспо, 66 (1:1).

Після похмурого першого тайму, у якому майже не виникало гольових моментів, Удінезе на 47-й хвилині зненацька відкрив рахунок завдяки ефектному удару Крістіана Ободо.

Ободо святкує гол (АР)
Пропущений гол змусив Інтер додати в активності і на 66-й хвилині Ернан Креспо, який вийшов на заміну, після навісу Максвелла зрівняв рахунок. Інтер поспішив забити переможний гол, але гості організовано оборонялися і в другий раз у сезоні відібрали очки в Інтера.

Втім команда Роберто Манчіні зуміла продовжити ще одну чудову серію - після 25 турів Інтер не потерпів жодної поразки.

Втрата очок ніяк не позначилася на впевненому лідерстві Інтера в чемпіонаті Італії. Міланський клуб набрав 67 очок і, як і раніше, на 14 очок випереджає столичну Рому, яка зіграла внічию 2:2 у гостьовому матчі проти Кьєво.