Лидер Бундеслиги оступился дома

Корреспондент.net, 3 березня 2007, 13:01
0
4

У п’ятницю, 2 березня, Шальке 04 програв на своєму полі Гамбургу з рахунком 0:2 у матчі 24-го туру чемпіонату Німеччини.

Шальке 04 - Гамбург - 0:2

Голи: ван дер Варт, 71 (0:1). Оліч, 80 (0:2).

Гра проходила з великою перевагою, особливо в першому таймі, господарів поля, але після перерви Гамбург скористався своїми нечисленними гольовими шансами.

На 71-й хвилині після помилки Фабіана Ернста відзначився капітан Гамбургу Рафаель ван дер Варт. А через вісім хвилин свій другий гол в Бундеслізі забив колишній нападаючий московського ЦСКА Івіца Оліч.

Шальке 04, який не перемагає в третьому турі підряд, зберіг за собою одноособове лідерство. Але вже в суботу до підопічних Газпрому можуть майже впритул наблизитися Штутгарт і Вердер.

"Нам не пощастило", - сказав після гри наставник Шальке 04 Мірко Шломка. "Ми гарно грали в першому таймі і дуже активно почали другу половину зустрічі. Особливо шкода, що ми прогавили відмінний гольовий момент за кілька хвилин до того, як пропустили перший гол".

Гамбург, у свою чергу, з приходом нового головного тренера Хуба Стевенса змінився. Під час проходження першого кола команда одержало всього лише одну перемогу й опустилася на саме дно турнірної таблиці, але під керівництвом Стевенса Гамбург здобув четверту перемогу підряд і в кінці сезону буде бороти не за виживання, а за путівку на Кубок Інтертото.