Шахтар - Зоря - 3:0 (доповнюється)

Корреспондент.net, 3 березня 2007, 16:37
0
5

У суботу, 3 березня, матчем Шахтар (Донецьк) - Зоря (Луганськ) стартуються ігри чемпіонату України серед команд вищої ліги.

Шахтар (Донецьк) - Зоря (Луганськ) - 0:0

17-й тур, 3 березня, початок: 16:00

Донецьк, РСК Олімпійський

Головний арбітр: Шандор (Львів).

Шахтар: 35.Шуст, 33.Срна, 27.Чигринський, 3.Хюбшман, 13.Шевчук, 6.Дуляй, 7.Фернандіньйо, 9.Матузалем (К), 25.Брандао, 38.Жадсон, 11.Воробей.

Зоря: 1.Нікітін, 2.Поклонський, 3.Ібанда, 4.Яксманіцкій, 8.Дуніч, 10.Буневченвіч, 12.Онищенко, 14.Кормільцев (К), 15.Арістархов, 17.Салхі, 39.Савін.

1-а хвилина - Матч розпочався.

2-а хвилина - Масова атака гірників. Матузалем одержує м’яч від Брандао в штрафній Зорі, навішує в район 11-метрової позначки - захисники головою виносять м’яч у поле.

4-а хвилина - Два кутових підряд ліворуч у воріт Зорі ні до чого не призвели.

4-а хвилина - Навіс праворуч у штрафну гостей. Брандао не дістає м’яч.

6-а хвилина - Гірники повністю заволоділи ініціативою. Зоря обороняється.

10-а хвилина - Воробей після паса Жадсона в центрі намагається ввірватися в штрафну - Ібанда його збиває майже на лінії штрафної, за що одержує від арбітра жовту картку.

11-а хвилина - Заміна в Зорі - замість Онищенка вийшов Попович.

12-а хвилина - Удар Жадсона зі штрафної - м’яч пролітає впритул до стійки воріт Нікітіна.

13-а хвилина - Жадсон навішує в штрафну в район 11-метрової позначки на Брандао. Бразилець пробиває головою - слабкий удар прямісінько в руки воротарю.

17-а хвилина - Дуніч після паса Савіна з середини поля міг вийти один на один із Шустом - Богдан вийшов до лінії штрафної і ногами вибив м’яч в аут.

18-а хвилина - Брандао ліворуч ввірвався в штрафну, пройшов захисника, але обіграти Нікітіна, який вийшов на перехоплення, не зміг.

20-а хвилина - Після затяжної атаки Шахтаря лівим флангом Срна одержав м’яч на правому куті штрафної, обіграв захисника і пробив - м’яч потрапляє в суперника.

21-а хвилин - Відмінний простріл Брандао ліворуч уздовж воріт - нікого з гірників там не виявилося.

22-а хвилина - Шевчук одержав пас праворуч від Срни, навішував у штрафну. Брандао в боротьбі з захисником пробив головою - повз ворота.

23-а хвилина - Жовта картка Жадсону.

24-а хвилина - Брандао пройшов з лівого флангу, віддав пас на Воробея, який наздоганяв. Андрій передав м’яч на Матузалема. Франселіно б’є у вже порожні ворота - м’яч рикошетом від ноги захисника переходить на кутовий.

26-а хвилина - Навіс у штрафну Зорі - Нікітін забирає м’яч.

26-а хвилина - Гостра контратака гостей. Шуст виходить за лінію штрафної і головою в стрибку ліквідує небезпеку.

27-а хвилина - Воробей мав можливість забивати м’яч метрів з 9-ти у вже порожні ворота, але потрапив у захисника.

28-а хвилина - Матузалем вривається в штрафну площадку й у боротьбі з захисником падає на газон - свисток арбітра мовчить.

30-а хвилина - Жовта картка Кормільцеву за грубий фол у центрі поля проти Жадсона.

33-а хвилина - Жовта картка Нікітіну за затягування часу.

36-а хвилина - Гол! Затяжна масова атака Гірників. Жадсон пробиває з льоту метрів з 15-ти - мяч від захисника відлітає до Матузалема. І капітан Шахтаря метрів з 16-ти забиває м’яч впритул зі стійкою - 1:0.

37-45-а хвилини - Перевага Шахтаря. Але до гольових моментів справа не доходить.

45-а хвилина - Арбітр додав 1 хвилину.

Перерва

46-а хвилина - Заміна в гірників - замість Воробея вийшов Елано.

48-а хвилина - Простріл Брандао ліворуч у штрафну гостей - захисник Зорі перехоплює м’яч.

49-а хвилина - Гірники розіграли кутовий праворуч. Матузалем навішав у штрафну. Брандао, підстрибуючи, не потрапив головою по м’ячу. Елано б’є з льоту - повз ворота.

51-а хвилина - Матузалем з центрального кола віддав пас на хід Брандау ліворуч. Брандао пройшов майже до лінії поля і прострелив у штрафну. Рикошет. Фернандіньйо бореться за м’яч з захисником, б’є по воротам метрів з 14-ти - м’яч просвистів над поперечиною.

53-а хвилина - Гол! Швидка контратака гірників. Жадсон проходить по центру і сильно пробиває метрів з 22-х - 2:0.

57-а хвилина - Небезпечно в нашій штрафній. Дуніч б’є метрів з 9-ти - м’яч від Чигринського відходить на кутовий.

61-а хвилина - Заміна в Шахтаря - замість Брандао вийшов Белік.

61-а хвилина - Гол! Навіс Срни зі штрафної - Фернандіньйо головою відправляє мяч у ворота - 3:0

63-а хвилина - Заміна в луганчан - замість Кормільцева вийшов Храмцов.

65-а хвилина - Матузалем одержав м’яч праворуч у штрафній. Нікітін вийшов на перехват. Франселіно б’є повз воротаря Зорі - м’яч пролітає поруч з далекою стійкою воріт.

66-а хвилина - Заміна в Зорі - замість Арістархова вийшов Челідзе.

68-а хвилина - Відмінний момент для взяття воріт мав Белік, але м’яч після його удару метрів з 14-ти потрапив у воротаря.

68-а хвилина - Заміна в господарів поля - замість Жадсона вийшов Вукіч.

70-а хвилина - Сильний удар Срни праворуч метрів з 22-х - Нікітін ловить м’яч.

70-а хвилина - Белік у боротьбі з захисником падає в штрафній гостей на газон - арбітр пенальті не призначає.

72-а хвилина - Фернандіньйо навішав у штрафну праворуч. Белік б’є головою - вище воріт.

73-а хвилина - Срна пройшов своїм флангом, навішав на лінію вратарської. Белік у боротьбі з воротарем порушує правила.

74-а хвилина - Сильний удар Фернандіньйо з лінії штрафної - м’яч влучає в захисника.

75-а хвилина - Простріл праворуч у нашу штрафну - Хюбшман головою вибиває м’яч у поле.

76-а хвилина - Жовта картка Дуляю.

81-а хвилина - Матузалем демонструє чудову техніку, проходить двох гравців суперника, входить у штрафну і сильно б’є - м’яч влучає в поперечину.

За матеріалами: ФК Шахтер, ПФЛ