Динамо перемагає запорізький Металург

Корреспондент.net, 4 березня 2007, 21:00
0
5

У неділю, 4 березня, матчем Динамо - Металург (Запоріжжя) закривається 17-й тур національної першості серед команд вищої ліги. Вже в дебюті зустрічі динамовець Гусєв далеким ударом відкриває рахунок. В другому таймі Кабанов рахунок зрівняв, а за три хвилини Ребров знову вивів Динамо вперед. А ефектну крапку в грі ставить Клебер.

Динамо (Київ) - Металург (Запоріжжя) - 2:1

Голи: Гусєв (7). Кабанов (61). Ребров (64, з пенальті)

17-й тур4 березня

Київ. Стадіон Динамо ім. В. Лобановського.

Початок матчу - 18:00

Арбітр: І. Покидько; асистенти: В. Давидов, А. Корнійко (усі - Полтава)

Динамо: Шовковський - Маркович, Родріго, Мандзюк, Каддурі - Юссуф, Корреа, Гусєв, Ребров (ДО) - Шацьких, Мілевський

Металург З: Глущенко - Полєвой, Перишич, Челядинський, Квірквелія - Любарський, Кашевський, Акопян, Смирнов, Годін - Кабанов.

1-а хвилина - Матч почався.

3-а хвилина - Шацьких потрапляє до офсайду.

5-а хвилина - Шацьких наздоганяє занадто сильну передачу Реброва і заробляє кутовий.

6-а хвилина - Юссуф безперешкодно пробиває головою метрів із семи, однак арбітр фіксує фол з боку Родріго, що змагався за м’яч неподалік.

7. Гол! Гусєв! Несподіваний для Олега гол - хльостким ударом у далекий кут із-за межі штрафного. Пас Родріго від центра поля, короткий відіграш назад Мілевського й удар Гусєва. Блискуча триходівка!

10-а хвилина - Гусєв заробляє кутовий - після його подачі Юссуф у верховій боротьбі випадково влучає ліктем у голову Глущенка. Штрафний.

14-а хвилина - Шовковський впевнено грає на виході.

14-а хвилина - У Шацьких проблеми з обробкою м’яча на лінії штрафної.

15-а хвилина - Реброва збивають у 27-ми метрах від воріт.

16-а хвилина - Корреа не б’є, як багатьма передбачалося, а навішує до центру штрафний - Родріго б’є без опору, але посилає м’яч повз ворота.

18-а хвилина - Круговерть біля воріт Динамо. Після серії невдалих спроб ударити по воротах, до м’яча через штрафну прикладається Акопян - Шовковський виловлює м’яч у лівому нижньому куті.

20-а хвилина - Перспективну контратаку після паса Юссуфа огидною роботою з м’ячем зводить нанівець Шацьких. Динамівці стали часто помилятися при виконанні поперечних передач.

Глущенко знову пропускає гол від Динамо(ФК Динамо)

21-а хвилина - Ващук випереджає біля кутового прапорця Кабанова після паса з глибини від Демченка. Перший корнер у Металурга. Невдало.

22-а хвилина - Акопян рукою зриває найнебезпечнішу контратаку Динамо. Арбітр обходиться без картки.

24-а хвилина - Корреа виконує штрафний від правого кута - навіс виходить занадто сильним.

26-а хвилина - Квірквелія грубо косить Марковича біля кутового прапорця. Штрафний, але знову без картки. Навіс Корреа зі стандарту виносять захисники.

27-а хвилина - Родріго закидає м’яч у штрафну на Мілевського. Артем другим торканням намагався вивести на удар забігавшого йому за спину Гусєва, але і тут вчасно втрутилися захисники - м’яч застряг у них у ногах.

28-а хвилина - Прекрасна комбінація Динамо - короткий пас Мілевського удар знаскоку Корреа - у сантиметрах від штанги.

29-а хвилина - Чергової штрафний від Корреа. М’яч від захисника іде на кутовий.

30-а хвилина - Каддурі в абсолютно ігровому зіткненні наступає на спину суперникові. Довго перепрошував.

32-а хвилина - Ребров б’є через себе з лінії штрафний! Красиво, ефектно і...до кутового прапорця.

32-а хвилина - Маркович ледь не обрізав пів-команди поперечним пасом.

34-а хвилина - Мілевський, приймаючи довгу передачу на правому фланзі, нібито приграє собі рукою. Насправді м’яч потрапив у плече - було втрачено дуже сприятливу можливість для контратаки.

35-а хвилина - Два поспіль фоли на Мілевського у центрі поля.

38-а хвилина - Вкрай невдалий навіс Акопяна після гарного діагонального переводу на правий фланг.

39-а хвилина - Родріго сідає на Кабанова метрах у 27-ми від воріт - штрафний Годін пробиває по горобцях.

41-а хвилина - Корреа переводить м’яч на Марковича. Той з місця навішує, Шацьких пробиває по воротах з 11-ти метрів - прямо по центру, але Глущенко в паніці ледь не закидає круглого в сітку - кутової.

43-а хвилина - Мілевський мудрує з передачею на лінії штрафної, а півхвилини по тому замість удару намагається ще зайвим торканням підробити м’яч і втрачає його.

45-а хвилина - Мілевський зриває злість на Демченку - жовта картка.

45+1-а хвилина - І відразу Мілевський виправляється - накручує на фланзі трьох і пасом врозріз виводить у штрафну Гусєва. Олег на замаху обіграє ще одного, але пробиває в Глущенка. Від воротаря м’яч скаче уздовж лінії воротарської, але Шацьких ногу вставити не встигає.

Перерва

46-а хвилина - Другий тайм розпочався.

47-а хвилина -  Ребров розкидає фінтами на лівому фланзі двох захисників і навішує на далеку штангу - до Шацьких м’яч не доходить.

47-а хвилина - Мілевський не відгукується на проникаючу передачу Корреа.

49-а хвилина - Годін запускає з флангу парашут за пазуху Шовковському - той не ризикує і не ловить мя’ч, перекинувши того через поперечину.

50-а хвилина - Контратака Динамо - довгий пас Корреа на Реброва. Сергій з превеликою силою дотягується до м’яча головою і, не довго думаючи, бє’ метрів з 22-ох. Повз.

52-а хвилина - Селюк розбирається на лівому фланзі з цілою ватагою переслідувачів, розганяється до надзвукової і пасує в штрафну на Кабанова. Той не в змозі обробити м’яч.

53-а хвилина - Любарський навішує праворуч, Бекі виносять м’яч зі штрафної, але на підборі першим Акопян. Він пробиває з ходу, дуже небезпечно і неточно.

54-а хвилина - Степаненко валить Гусєва біля бічної лінії - штрафний.

55-а хвилина - Навіс Корреа - Глущенко грає на виході кулаками.

57-а хвилина - Ребров пасом з центрального кола ледь не виводить один на один відразу двох форвардів Динамо. Захисники перехопили.

59-а хвилина - Смирнов змінює Акопяна.

61-а хвилина - Гол. 1:1!!! Прекрасний гол Кабанова. Після навісу з лівого флангу Тарас приймає мяч на груди і з лівої блискучим ударом розстрілює Шовковського.

63-а хвилина - Арбітр назначає пенальті у ворота гостей за гру рукою. Каддурі завдав наймогутнішого удару через штрафний, на лінії штрафної. Скоріше, у ній, ніж за її межами, Кашевський, стрибаючи, грає чи то рукою, чи то м’яч потрапляє в корпус.

64-а хвилина - Гол! Ребров з пенальті не залишає шансів Глущенку - 2:1!!!

66-а хвилина - Далекий удар Кабанова - вище воріт.

67-а хвилина - Гусєв заробляє кутовий. Після подачі корнера у виконанні Олега Родріго пробиває слабко й у ногу захисника.

67-а хвилина - Два виходи один на один за хвилину. Спочатку Динамо

провалилося зі створенням офсайду і на ворота з правого флангу під серйозним кутом вивалився Смирнов. Шовковський врятував.

І одразу ж у відповідній атаці Мілевський вивів тет-а-тет Шацьких. Той встиг до м’яча раніше воротаря, але тикнути круглого повз нього не зумів.

73-а хвилина - Замість Корреа виходить Белькевич.

74-а хвилина - Шацьких з незадоволеною міною повільно залишає поле. Замість нього - Клебер.

74-а хвилина - Гусєв, виведений на оперативний простір ліворуч, навішує на лінію воротарської. Глущенко випереджає Мілевського.

76-а хвилина - Квірквелія в дуже ризикованому підкаті, вже в штрафний, випереджає Гусєва, що мчав до воріт по своєму фланзі.

77-а хвилина - Офсайд у Мілевського. Артем не згодний.

78-а хвилина - Навіс Гусєва з флангу знаходить голову Юссуфа, але той пробиває набагато вище воріт.

80-а хвилина - Кабанів у штрафний на ривку іде від Ващука і завдає діагонального удару в нижній кут - Шовковський ледь накриває м’яч.

82-а хвилина - Замість травмованого (у зіткненні з Юссуфом) Годіна виходить Масєв.

85-а хвилина - Любарський виграє швидкісний забіг по правому фланзі (у цей час Смирнов шипами розкроїв ногу Каддурі, що і повинен був відповідати за вищезгаданий фланг), навішує - динамівці в паніці виносять м’яч бозна куди.

89-а хвилина - Ротань змінює Юссуфа, хоча хвилиною раніше резервний арбітр підняв табличку з номером Олега Гусєва. Дем’яненко в останній момент передумав змінювати кращого гравця зустрічі.

90+1-а хвилина - Гол! Клебер замикає передачу Мілевського - 3:1!

Мілевський прострілює з правого флангу, і бразилець у шпагаті завдає фехтувального удару повз Глущенка - приблизно з лінії воротарської.

При цьому Клебер врізається у воротаря і злегка того травмує.

90+3-а хвилина - Небезпечна подача кутового в Металурга - повз мяч пролітають усі і той виходить за бічну.