Шацьких рятує Динамо від ганьби

Корреспондент.net, 10 березня 2007, 20:20
0
4

Чемпіонат України. 18-й тур Кривбас - Динамо - 1:0 Гол: Сачко (28), Шацьких (90+6)

Кривбас - Динамо - 1:0

Гол: Сачко (28), Шацьких (90+6)

Чемпіонат України, 18-й тур

10 березня, початок о 18:00

Кривій Ріг. Стадіон Металург

Арбітр: Швецов (Одеса)

Кривбас: Бажан - Булукбасі, Ндрека, Шевелюхін, Грановський - , Рожков, Опря, Костишин - Сачко, Гігіадзе

Тренер: Олександр Іщенко

Динамо: Шовковський - Маркович, Ващук, Родріго, Каддурі - Корреа, Михалик, Гусєв, Ребров - Клебер, Мілевський

Тренер: Анатолій Демяненко

1-а хвилина - Матч розпочався.

2-а хвилина - Михалик фолить у центрі поля на Гігіадзе. Грузин безуспішно випрошує в арбітра жовту картку для динамівця.

3-я хвилина - Офсайд у Клебера.

4-а хвилина - Гігіадзе вивалюється до воріт Шовковського, але пробиває трохи поспішно, з лінії штрафний - убік від воріт.

5-а хвилина - Ще одна симпатична атака Кривбаса. Під удар Опри кидається Родріго. На бразильця відразу фолить Рожков.

7-а хвилина - Костишин навішує з лівого краю, Шовковський на виході до м’яча не дотягується, а Ващук втрачає за спиною на далекій штанзі Ндрека. Албанець пробиває головою повз ворота.

11-а хвилина - Каддурі та Родріго спільними зусиллями ліквідують прохід Ндрека правим флангом.

Поки динамівці переважно обороняються. Окремі спроби форвардів гостей зачепитися за мяч успіху не мають.

13-а хвилина - Клебер втрачає м’яч на своїй половині. Каддурі, виправляючи помилку партнера, кидається під ноги Булукбасі й одержує ушкодження. Гра зупинена.

15-а хвилина - Ващук закидаючи зі своєї половини поля ледь не виводить Реброва тет-а-тет. Бажан виходить з воріт ледве не до центральної лінії, вибиває м’яч невдало, прямо на ногу Мілевському. Той, однак, пробиває дуже слабко і дуже неточно.

16-а хвилина - Клебер заробляє кутовий, після подачі якого до м’яча ледь не дістається Родріго. У контратаці Сачко підштовхує в спину Ващука.

17-а хвилина - Михалик одержує жовту картку. Мабуть, по сукупності.

18-а хвилина - Булукбасі одержує жовту. За версією коментатора, за амулет, що той носив на шиї. Небезпечний колючо-ріжучий предмет, однак.

19-а хвилина - Костишин зі штрафного ледь не закидає м’яч за шиворот Шовковському. Той перекидає круглого через поперечину. Не без зусиль.

22-а хвилина - Костишин після кількох невдалих спроб взаємодії Сачко і Гігіадзе в штрафний гості заробляє кутовий. На подачі з кута поля перший Родріго.

24-а хвилина - Перше осмислена дія Динамо в атаці. Мілевський відіграє на Гусєва, той відкидає м’яч п’ятою на Реброва, капітан одразу навішує до центру штрафної. Там Мілевський намагався виконати акробатичний етюд - вийшов несильний удар до рук воротареві.

24-а хвилина - Шовковський бездоганний на виході.

26-а хвилина - Костишин накручує двох гравців Динамо, входить у штрафну, де і падає від зіткнення з коліном Марковича. Арбітр дає Костишину жовту за симуляцію.

28-а хвилина Гол! 1:0, Господарі повели в рахунку! Усе почалося з очевидного фолу на Клебере. Опря віддав мяч на Гігіадзе, що з дотику запустив по флангу Бурдулі. Той також з дотику прострелив до центру штрафний, звідки Сачко витончено переправив мяч до нижнього кута.

30-а хвилина - Ще один провал оборони Динамо - Шовковський страхує Родріго, що обрізався і випереджає Гігіадзе на лінії штрафної.

34-а хвилина - Клебер намагається обіграти трьох, але господарі впевнено грають на підстрахуванні. У Динамо нічого не виходить попереду.

36-а хвилина - Мілевський кидає в прорив Гусєва, але той навішує до центру воротарської, а там Бажан.

36-а хвилина - Гігіадзе чіпляється за м’яч у центрі штрафної, обійти Ващука йому не вдається, однак круглий відскакує під удар Рожкову - набагато вище воріт.

38-а хвилина - Родріго пробиває зі штрафного (до воріт метрів 27) у стінку. Від неї м’яч потрапляє до рук воротареві.

39-а хвилина - Кутовий. Після подачі Булукбасі удар головою метрів з 8-ми наніс Ндрека - вище.

41-а хвилина - Навіс Гусєва, Грановський від гріха подалі виносить м’яч на кутовий.

42-а хвилина - Навіс Гусєва - цього разу з кутового - на далекій штанзі тільки гравці в червоній формі.

42-а хвилина - Корреа зриває потенційно небезпечну контратаку хазяїнів.

44-а хвилина - Найнебезпечніший момент після подачі кутового. Верхову боротьбу виграють динамівці, однак винести м’яч зі штрафної не в змозі. Вернидуб б’є з відскоку, однак попадає у виставлену ногу Родіго - знову корнер.

45-а хвилина - Сачко фолить в атаці на Марковича.

Додано 2 хвилини.

45+2-а хвилина - Маркович збиває Костишина й одержує гірчичник.

Перший тайм завершено. Огидна гра Динамо.

Дем"яненко кидає до бою Шацьких (ФК Динамо)

46-а хвилина - Почався другий тайм. Шацьких замінив Марковича.

46-а хвилина - Після подачі кутового Бажан не дуже впевнено зіграв на виході, але захисники не дали динамівцям дістатися до м’яча.

49-а хвилина - Динамівці починають підтискувати. Каддурі замість прострілу вдається до авантюрного удару з гострого кута - всього лише кутовий. Партнери пред’являють марроканцю обґрунтовані претензії.

50-а хвилина - Офсайд у Шацьких. Макс замінив Марковича, на місце серба перемістився Гусєв.

52-а хвилина - Бурдулі штовхає Клебера недалеко від кута штрафний. З подачею справляються захисники.

56-а хвилина - Могутній удар Реброва метрів з 30-ти. Бажан ловить м’яч із другої спроби.

56-а хвилина - Каддурі віддає незрозумілу передачу на Шацьких - удар від воріт.

57-а хвилина - Шацьких головою продовжує передачу Гусєва на Реброва. Сергій завдає найсильнішого удару з розвороту - Бажан рятує Кривбас.

59-а хвилина - Після обрізки Динамо на правому фланзі атаки Кривбас розвив симпатичну контратаку. У її вирішальній стадії розумну передачу Гігіадзе перехопив захисник.

60-а хвилина - Удар Родріго зі штрафного - стінка - кутовий. Потім ще один - безрезультатно.

61-а хвилина - Прекрасна розлога контра господарів. Навіс Булукбасі, скидання Сачко на Гігіадзе - Шовковський перший на м’ячі.

63-а хвилина - Реброва замінює Чернат.

64-а хвилина - Корреа передачею розрізує лінійну оборону господарів - Шацьких стоїть на місці.

68-а хвилина - Мілевський грубо грає в центрі поля - справедлива жовта.

69-а хвилина - Жовта картка, цього разу вже гравцеві Кривбаса.

70-а хвилина - Удар Клебера - рикошет - вище.

72-а хвилина - Мілевський одержує м’яч біля кута штрафного, чекає Каддурі, але Бадр черговий раз помиляється з передачею.

73-а хвилина - Бажан виходить далеко з воріт, помиляється, Чернат мя’ч підбирає, пасує на Мілевського, однак той замість удару намагається витончено обіграти опонента і втрачає м’яч.

74-а хвилина - Лисицький замінює Булукбасі.

75-а хвилина - Вернидуб фолить на Мілевського на лівому фланзі. Корреа подає, виникає невелика плутанина, Мілевського до м’яча не пускають, під удар кидаються захисники. Зрештою Клебер на тім же лівому фланзі фолить на опонента.

77-а хвилина - Гігіадзе проривається по центру, однак тонку передачу на Бурдулі перехоплює Ващук. Однак починає атаку пасом на... Бурдулі.

79-а хвилина - Шацьких не реалізує вихід один на один. Макс пускає м’яч повз Бажана і повз ближню дев’ятку. Перший голевий момент Динамо.  Чи будуть голи?

80-а хвилина - Кульгавшого останні три хвилини Мілевського замінив Белькевич.

82-а хвилина - Замість Бурдулі на поле виходить Котенко.

83-а хвилина - Після навісу Костишина вертикальний удар по воротах наносить Лисицький. Зовсім не небезпечно.

83-а хвилина - Каддурі дуже жорстко зустрічає на фланзі Котенка. На полі виникає заворушення - свого партнера побіг захищати Гігіадзе. Сам Каддурі теж не може отямитися. Йому дають понюхати нашатирного спирту.

85-а хвилина - Жовта картка Каддурі. І Гігіадзе - за розмови.

86-а хвилина - Гігіадзе завдає поспішного удару з меж штрафного - вище.

87-а хвилина - Сачко ледь не виграє мікродуель у Каддурі - перед форвардом Кривбаса був тільки Шовковський.

90-а хвилина - Іващенко замінює Гігіадзе.

Додано 6 хвилин.

90+1-а хвилина - Родріго чисто, хоча і позаду, підкочується під Іващенка. Жовта картка.

90+2-а хвилина - Іващенко - жовта. Він заважав Шовковському швидко залучити мяч до гри.

90+3-а хвилина - Вернидуб перериває відмінну подачу на Клебера. Бразилець вже готувався відправити м’яч у сітку.

90+4-а хвилина - Сачко попадає в офсайд.

90+4-а хвилина - Вернидуб фолить на Клебере в 45-ти метрах від воріт. Белькевич уперше звертає увагу на себе - його навіс у високому стрибку намагався замкнути Родріго - мя’ч спустився на сітку.

90+5-а хвилина - Шацьких не встиг до паса з глибини - його в останній момент випередив Бажан.

90+6-а хвилина - Гол!1:1! Шацьких. Після подачі кутового Клебер ударом через себе продовжив політ мяча, а Шацьких з лінії воротарської головою акуратно підправив круглого до нижнього кута.