Азовмаш виходить у Фінал Чотирьох

Корреспондент.net, 14 березня 2007, 19:35
0
5

У середу, 14 березня, у Маріуполі чемпіон України Азовмаш розгромив кіпрський АЕЛ і вперше у своїй історії вийшов у Фінал Чотирьох Євроліги.

Тренер: Ігорс Міглінекс

1-5-хвилина - Азовмаш взяв з місця в кар’єр і вже за перші п’ять хвилин створив собі комфортну перевагу за рахунок впевненої гри на щитах і у швидких відривах.

10-а хвилина - Перша чверть завершена блокшотом Азовмашу суперданком Пауелла, який не був зарахований, тому що був на мить пізніше сирени - 31:7.

13-а хвилина - Кіпріоти прийшли в себе і почали набирати очки, однак українці уже відірвалися на значну відстань.

16-хвилина - Гірскіс проводить серію замін з метою стабілізувати гру. У ці хвилини акцент атак Азовмашу зроблений на великих - Лищука і Ботичева.

18-а хвилина - Останні хвилини пройшли під знаком Ель Аміну.

20-а хвилина - Чверть завершує Лищук двома штрафними (1:1), за декілька секунд до цього українському центрфорварду вдався ефектний данк після! Кіпріоти у ролі статистів.

21-а хвилина - Друга половина гри почалася.

24-а хвилина - Гра вирівнялася - команди обмінюються гострими випадами.

30-а хвилина - Схоже, кіпріоти змирилися з поразкою - грають без ентузіазму.

35-а хвилина - Азовмаш продовжує впевнено вести гру - кіпріоти вже просто дограють, в останні хвилини Азовмаш декілька разів успішно тікав у швидкі відриви, якими добивав деморалізованих гостей.