Кубок УЄФА: Німеччина наступає

Корреспондент.net, 15 березня 2007, 10:53
0
5

Два німецьких клуби Байер і Вердер пробилися у чвертьфінал Кубка УЄФА. Леверкузенці розгромили на своєму полі французький Ланс з рахунком 3:0 завдяки голам Андрія Вороніна, Сергія Барбареза і Жуана. Вердер, у свою чергу, у другий раз обіграв іспанську Сельту.

Крім того, четвертьфіналістами Кубка УЄФА у середу стали іспанська Осасуна після перемоги над шотландським Рейнджерсом і англійський Тоттенхем, який у другому матчі поспіль з рахунком 3:2 обіграв португальську Брагу.

Інші чотири учасники чвертьфінальної стадії Кубка УЄФА визначаться в четвер, 15 березня.

Кубок УЄФА, 1/8 фіналу, відповідні матчі

14 березня, середу

Вердер (Німеччина) - Сельта (Іспанія) - 2:0

Голи: Угу Алмейда, 48 (1:0). Фріц, 61 (2:0).

Осасуна на сьомому небі (АР)

Осасуна (Іспанія) - Рейнджерс (Шотландія) - 1:0

Гол: Вебо, 71 (1:0).

Тоттенхем (Англія) - Брага (Португалія) - 3:2

Голи: Хаддлстоун, 24-автогол (0:1). Бербатов, 28 (1:1). Бербатов, 42 (2:1). Андраде, 61 (2:2). Мальбранк, 76 (3:2).

Байер (Німеччина) - Ланс (Франція) - 3:0

Голи: Воронін, 36 (1:0). Барбарез, 56 (2:0). Жуан, 70 (3:0).