Шахтар вилетів з Кубку УЄФА

Корреспондент.net, 15 березня 2007, 23:00
0
3

Шахтар (Україна) - Севілья (Іспанія) - 2:3 Гол: Матузалем (49), Мареска (54), Елано (82), Палоп (90+4), Чевантон (105) Донецький Шахтар, останній представник України в єврокубках, завершив свої виступи в Кубку УЄФА.

Шахтар (Донецьк) - Севілья - 2:3

Гол: Матузалем (49), Мареска (54), Елано (82), Палоп (90+4), Чевантон (105)

Кубок УЄФА. 1/8 фіналу, перший матч - 2:2

Донецьк, РСК Олімпійський

Арбітр: Джанлука Папареста

Шахтар: 35.Шуст, 19.Гай, 27.Чигринський, 5.Кучер, 9.Матузалем (Капітан), 7.Фернандіньйо, 29.Маріка, 13.Шевчук, 38.Жадсон, 20.Бєлік, 18.Левандовскі.

Тренер: Мірча Луческу

Севілья: 1.Палоп, 2.Наварро (Капітан), 4.Алвес, 6.Коррейя, 8.Поульсен, 10.Фабіано, 12.Кануте, 14.Ескюде, 19.Драгутіновіч, 24.Хінкель, 25.Мареска.

Тренер: Хуанде Рамос

1-а хвилина - Матч почався. З м’ячем Гірники.

1-а хвилина - Спроба атаки Шахтаря правим флангом. Але Фернандіньйо не встигає до м’яча після пасу Жадсона.

2-а хвилина - Маріка прорвався по правому фланзі, прострілив у штрафний майданчик - нікого з гірників там не виявилося.

3-я хвилина - Дуже небезпечно в штрафному майданчику Шахтаря. Кануте навішує на лінію воротарського майданчика - Шуст на виході вибиває кулаком. М’яч відлітає до вільного Коррейє. Удар метрів з 14-ти - повз ворота.

5-а хвилина - Навісний праворуч у наш штрафний - Шуст у стрибку забирає м’яч.

6-а хвилина - Далекий удар Марескі метрів з 30-ти - Шуст на місці.

7-а хвилина - Офсайд у Кануте.

8-а хвилина - Гравець Севільї вирішив сфолити на Жадсоні, на половині поля Шахтаря.

10-а хвилина - Несильний удар по воротах Шуста метрів з 18-ти - повз ворота.

11-а хвилина - Бєлік невдало приземлився після боротьби в повітрі. Лікарі надають йому допомогу.

15-а хвилина - Навіс зі штрафного в штрафний Шахтаря - Бєлік вибиває м’яч на поле.

16-а хвилина - Кучері рятує наші ворота, після того, як Кануте вийшов один на один із Шустом і обіграв його.

20-а хвилина - Бєлік забиває гол у ворота іспанців, але за мить до цього пролунав свисток арбітра. Суддя показує гірчичник Олексієві.

22-а хвилина - Удар Фабіано метрів з 18-ти - Шуст відбиває його перед собою, після чого Шевчук вводить м’яч у поле.

23-я хвилина - Простріл Бєліка ліворуч блокує захисник.

24-а хвилина - Удар Коррейї метрів з 15-ти, рикошет - Шуст відбиває на кутовий.

26-а хвилина - Удар зі штрафного по воротах українців - Чигиринський головою вибиває м’яч зі штрафного.

28-а хвилина - Жадсон зіштовхнувся з Марескою у центрі поля. Лікарі надають допомогу бразильцю.

30-а хвилина - Удар Алвеса метрів з 15-ти - повз ворота.

32-а хвилина - Фабіано ввірвався ліворуч у штрафний та бив метрів з 6-ти - Шуст вийшов на м’яч і відбив його на кутовий.

36-а хвилина - Жовту картку в гостей отримує капітан Севільї Хаві Наварро за затримку Фернандіньйо в центрі поля.

37-а хвилина - Маріка поборовся біля правого кутового флангу з двома захисниками і заробив кутовий.

38-а хвилина - Шевчук підключився до атаки на лівому фланзі, прострелив у штрафний - захисник вибиває м’яч в аут.

39-а хвилина - Гай отримав м’яч на правому фланзі, відкинув м’яч на Фернандіньйо. Бразилець навісив у штрафний - неточно.

40-а хвилина - Шевчук отримав травму в боротьбі біля штрафного на своєму фланзі. Іспанці продовжили атаку. Мареска б’є по центру з лінії штрафного - Шуст відбиває м’яч - м’яч потрапляє в штангу!

41-а хвилина - Жовта картка Луішу Фабіано за фол проти Левандовскі.

42-а хвилина - Бєлік ліворуч прострелив у штрафний - Палоп на виході перший біля м’яча.

43-я хвилина - Далекий удар Марескі метрів з 25-ти - м’яч просвистів над поперечиною.

43-я хвилина - Заміна в Гірників: Замість травмованого Шевчука на полі зявляється Разван Рац.

44-а хвилина - Фернандіньйо по центру в оточенні захисників ввірвався в штрафний, але захисники м’яч відібрали.

45-а хвилина - Арбітр додав 3 хвилини.

45+1-а хвилина - Маріка обіграв захисника, пройшов правим флангом, прострелив у штрафний - Палоп відбирає м’яч.

45+3-я хвилина - Кануте праворуч ввійшов у штрафний, обіграв захисників і пробив метрів з 8-ми - Шуст кидається під удар.

45+3-я хвилина - Перерва.

49-а хвилина - Гол! Чергова атака гірників. Простріл Белика ліворуч. І Матузалем пятою через себе забиває гол у ворота Севільї!

54-а хвилина - Гол! Простріл у штрафну Шахтаря, удар голвой Марески - штанга - гол...

82-а хвилина - Гол! Іспанці помиляються при офсайді. Елано виходить один на один з Палопом і бє в далекий кут - 2:1!

85-а хвилина - Заміна в Шахтаря - замість Матузалема вийшов Дуляй.

105+1-а хвилина - Гол! Чевантон вривається в штрафну ліворуч і бє повз Шуста - 2:3.

120-а хвилина - матч закінчено - Шахтар завершив свої виступи в Кубку УЄФА.