Кривдники Шахтаря наздогнали Барселону

Корреспондент.net, 19 березня 2007, 12:42
0
6

Форвард збірної Росії Олександр Кержаков забив черговий гол у складі іспанської Севільї. Пізно ввечері в неділю, 18 березня, нападаючий закріпив перемогу своєї команди над Сельтою (2:0) у матчі 27-го туру чемпіонату Іспанії.

Після цього успіху Севілья наздогнала Барселону і знову поділяє з каталонцями перше місце.

Перший гол у ворота Сельти на 52-й хвилині забив кращий бомбардир першості Фредерік Кануте. Форвард збірної Малі реалізував пенальті, який було призначено за порушення (гра рукою) футболіста Сельти Густаво Лопеса у власній штрафній. Тепер на рахунку Кануте 19 м’ячів.

Кержаков, який відіграв усі 90 хвилин, відзначився на третій хвилині компенсованого часу, використавши пас італійця Енцо Марескі.

Після цієї перемоги Севілья набрала 53 очки і наздогнала Барселону. Каталонці виграли свій матч туру ще в суботу, розгромивши на виїзді Рекреативо (4:0).

На третє місце в турнірній таблиці вийшов мадридський Реал, який переграв Хімнастік (2:0).

У столичного клуба 48 очків, і він на один бал випереджає Валенсію, яка потерпіла несподівану домашню поразку від Расінга (0:2).