Чемпіонат України. Вища ліга Шахтар - Металург (Донецьк) - 1:0 Гол: Вукіч (27)

Шахтар: 12.Шутков, 33.Срна, 5.Кучер, 27.Чигринський (к), 26.Рац, 28.Полянський, 6.Дуляй, 36.Елано, 10.Вукіч, 11.Воробей, 25.Брандао.

Тренер: Мірча Луческу

Металург: 31.Воробйов, 21.Фернандес, 4.Чечер (к), 3.Бечирі, 22.Незірі, 55.Глад, 25.Леандро де Соуза, 14.Воловик, 13.Де Олівейра, 26.Зезе, 7.Мендоса.

Тренер: Ко Адріансе

1-а хвилина - Матч розпочався.

4-а хвилина - Дуляй фолить на Зезе. Арбітр дає свисток. Зезе грубо грає проти Ігоря.

5-а хвилина - Жовта картка Дуляю.

6-а хвилина - Навіс зі штрафної в штрафну Гірників. Мендоса підставляє ногу - м’яч потрапляє в стійку!

8-а хвилина - Де Соуза грубо грає проти Елано в центрі поля. Елано після свистка арбітра підбігає до де Соуза. Той штовхає нашого бразильця. Обоє одержують від арбітра матчу по жовтій картці.

9-14-а хвилини - Гра в центрі поля без моментів в обоє воріт.

15-а хвилина - Офсайд у Вукіча.

17-а хвилина - Рац вкинув аут. М’яч летить у штрафну. Воробйов із захисником не розібралися в ситуації. У підсумку Вукіч б’є з розвороту метрів з 13-ти - воротар Металурга відбиває м’яч на кутовий.

22-а хвилина - Навіс Елано ліворуч у штрафну металургів. Воробей зупиняє м’яч, розвертається, відкидає м’яч під удар. Вукіч пропускає м’яч. А Брандао не зміг пробити з розвороту.

23-а хвилина - Жовта картка перуанцю Мендосі.

24-а хвилина - Удар Елано зі штрафної приймає на себе стінка.

25-а хвилина - Срна праворуч вривається в штрафну і пробиває - захисник Металурга виносить м’яч у поле. Чигринський підбирає м’яч, б’є метрів з 28-ми - повз ворота.

26-а хвилина - Срна заробляє кутовий праворуч.

27-а хвилина - Гол! Чигринський довгим пасом з центра знаходить Срну на правому фланзі. Даріо прострілює в штрафну. Воробйов помиляється на виході. І Вукіч відкриває рахунок у матчі - 1:0.

29-а хвилина - Жовта картка Валовику за грубий фол проти Срни в центрі поля.

35-а хвилина - Гірники контролюють м’яч, але до ударів по воротам справа не доходить.

36-а хвилина - Воробей із ударної позиції не зміг потрапити по м’ячу.

37-а хвилина - Срна прострелєю у штрафну. Воробей у стрибку не дотягується головою до м’яча, а Брандао випереджає захисник, вибиваючи м’яч на кутовий. Подача кутового. Виніс м’яча. Удар Срни метрів з 27-ми - повз ворота.

39-а хвилина - Знову атака Гірників. Елано навішав у штрафну. Воробей одержує м’яч, але обіграти захисника Андрій не зміг.

40-а хвилина - Воробей на правому фланзі заробляє кутовий.

40-а хвилина - Заміна у Металурга: замість Валовика вийшов Прийомов.

За матеріалами: ФК Шахтер