Шахтар перемагає в донецькому дербі

Корреспондент.net, 19 березня 2007, 19:20
0
7

Чемпіонат України. Вища ліга Шахтар - Металург (Донецьк) - 2:1 Гол: Вукіч (27), Бечірі (63, автогол), Зезе (77)

контролюють м’яч, але до ударів по воротам справа не доходить.

36-а хвилина - Воробей із забійної позиції не зміг вдарити по м’ячу.

37-а хвилина - Срна прострелив у штрафну. Воробей у стрибку не дотягується головою до м’яча, а Брандао випереджає захисник, вибиваючи м’яч на кутовий. Подача кутового. Виніс м’яча. Удар Срны метрів з 27-ми - повз ворота.

39-а хвилина - Знову атака Гірників. Елано навісив у штрафний. Воробей отримую м’яч, але обіграти захисника Андрій не зміг.

40-а хвилина - Воробей на правому фланзі заробляє кутовий.

40-а хвилина - Заміна в Металурга: замість Валовика вийшов Прійомов.

45-а хвилина - Арбітр додав 3 хвилини.

45+1-а хвилина - Вукіч відкинув м’яч під удар Елано. Бразилець б’є з лінії штрафного під поперечину - Воробйов переводить м’яч на кутовий.

45+2-а - Два підряд кутових праворуч біля воріт Металурга.

45+3-а хвилина - перший тайм закінчений.

46-а хвилина - Другий тайм почався.

47-а хвилина - Далекий удар Прійомова. Шутков з другої спроби фіксує м’яч на лінії поля. Арбітр призначає кутовий.

49-а хвилина - Елано пасує на хід Брандау в штрафний - Воробйов випереджає бразильця.

49-а хвилина - Кучер отримує жовту картку за грубий фол проти Олівейри.

50-а хвилина - Удар Чечера низом. Боротьба в штрафному. Мендоса б’є - вище воріт. Кутовий.

52-а -хвилина - Пас Елано в штрафний металургів на Брандао - голкіпер гостей знову випереджає бразильця.

53-я хвилина - Рац прострілює в штрафний Металурга. Воробей поборовся за м’яч. Вукич б’є в падінні з розвороту - Воробйов відбиває м’яч в аут.

54-а хвилина - Навіс зі штрафного в штрафний Гірників. Удар головою Мендоси - несильно та повз ворота. Шутков забирає м’яч.

55-а хвилина - Заміна в Шахтаря - замість Воробя вийшов Маріка.

56-а хвилина - Простріл праворуч у штрафну Шахтаря - Кучер головою виносить м’яч у поле.

58-а хвилина - Жовта картка капітанові Шахтаря Чигринському за знос Зезе.

59-а хвилина - Навіс зі штрафного в штрафний Гірників - Рац виносить м’яч за межі штрафного.

61-а хвилина - Рац отримує м’яч від Чигринського, прострілює в штрафний. Вукич б’є - повз ворота.

63-я хвилина - Гол! Рац заробляє кутовий на своєму фланзі. Елано навішує на далекий кут воротарського. Воробйов знову помиляється на виході. А Бечірі головою забиває мяч у свої ворота.

65-а хвилина - Заміна в Шахтарі - замість Вукіча вийшов Жадсон.

66-а хвилина - Маріка знову міг віддати м’яч Брандао, який знаходиться у вигідній позиції для удару, але поскупився.

71-а хвилина - Зезе прострілює праворуч - Олівейра не встигає до м’яча.

72-а хвилина - Удар Олівейри метрів з 24-х - вище воріт.

73-я хвилина - Помилка захисту Гірників привела до прострілу праворуч у наш штрафний та удару метрів з 13-ти - ледве вище воріт.

74-а хвилина - Заміна в Гірників - замість Брандао вийшов новачок команди Адріано.

75-а хвилина - Заміна в Металурга - замість Незірі вийшов екс-шахтар Окодува.

76-а хвилина - Небезпечний удар Окодуви метрів з 15-ти - повз ворота.

77-а хвилина - Гол! Зезе праворуч ввійшов у штрафний, обіграв Раца, обігрався з Окодувой і ударом з кута воротарського забиває гол у ворота Гірників.

78-а хвилина - Навіс Прійомова ліворуч - Шутков забирає м’яч.

79-а хвилина - Дальний могутній удар Мендоси метрів з 25-ти - Шутков переводить на кутовий.

80-а хвилина - Знову провал Раца. Зезе ввірвався в штрафний, віддав на Мендосу. Той б’є - Полянський рятує, відбиваючи м’яч на кутовий. Навіс з кутового. Пожежа в штрафному Шахтаря. Удар Прійомова у вже порожні ворота - Чигринський кидається під удар.

84-а хвилина - Фернандес отримує жовту картку.

85-а хвилина - Шутков вийшов до лінії штрафної і виніс м’яч ногою в аут, перервавши небезпечний вихід Зезе.

87-а хвилина - Мендоса фолить проти Шуткова біля воротарського Гірників.

87-а хвилина - Заміна в Металурга - замість Де Олівейри вийшов Косирін.

89-а хвилина - Зезе праворуч прострілює в штрафний - Шутков кулаками виносить м’яч зі свого штрафного.

90-а хвилина - Арбітр додав 3 хвилини.

90+2-а хвилина - Елано віддає відмінний пас на Адріано. Той виходить один на один з Воробйовим. Б’є - голкіпер відбиває. Атака гірників продовжується. Срна прострілює у воротарський- знову Воробйов рятує свої ворота.

90+3-а хвилина - Матч закінчений - Металург подвиг Севільї не повторив.

За матеріалами: ФК Шахтер