У Токіо стартував чемпіонат світу з фігурного катання

Корреспондент.net, 21 березня 2007, 12:10
0
7

В вівторок, 20 лютого, у столиці Японії стартував чемпіонат світу з фігурного катання.

У середу, 21 березня, на чемпіонаті світу з фігурного катання в Токіо пройдуть змагання спортивних пар у довільній програмі.

Російський дует Смирнов-Кавагучі (АР)

У квартеті найсильніших виступить і російський дует Юко Кавагучі - Олександр Смірнов, який зайняв за підсумками короткої програми четверте місце. Вони вийдуть на лід передостанніми, о пів на одинадцяту вечора за токійським часом.

Завершать турнір спортивних пар діючі чемпіони світу Кінг Панг - Джиан Тонг. За умовами жеребкування, відкриють виступи в групі найсильніших чемпіони Європи Альона Савченко і Робін Шолкови, які представляють Німеччину.

"Ми задоволені результатами жеребкування, - сказала Савченко. - Завжди приємно кататися після заливання льоду, та й хвилюєшся менше. Нехай конкуренти хвилюються, побачивши наші високі оцінки!"

Наступними за німцями будуть виступати головні претенденти на золото чемпіонату світу-2007 китайці Ксю Шен - Хонгбо Джао. Їм все одно, якими кататися. За результатами короткої програми дві інші російські пари будуть виступати навіть не в передостанній, а в третій від кінця розминці.

За матеріалами: Eurosport.Ru