Ромаріо забив 999-й гол

Корреспондент.net, 26 березня 2007, 10:56
0
7

У ніч на понеділок, 26 березня, бразилець Ромаріо забив 999-й гол у своїй кар’єрі, вразивши ворота клуба Фламенго в матчі чемпіонату штату Каріока.

За підрахунками форварда, який виступає за Васку да Гама, до позначки в 1000 м’ячів йому залишилося відзначитися всього один раз. Ромаріо може забити ювілейний гол вже в середу, 28 березня.

У матчі з Фламенго 41-річний футболіст вразив ворота суперника на 79-й хвилині, встановивши остаточний результат зустрічі (3:0). На 87-й хвилині він міг відзначитися ще раз, вийшовши один на один з воротарем суперника Бруно, але голкіпер зумів відбити удар нападаючого ногою.

"Воротар зробив свою роботу. На жаль, я забив тільки один гол, так що тепер доведеться почекати до наступної гри", - сказав після матчу Ромаріо. У середу Васку да Гама повинен зіграти в гостях з командою Американо, і форвард має намір попросити президента клуба Еуріко Міранду перенести матч на стадіон Маракана - найбільшу арену світу.

Офіційні статистики не визнають значну частину голів Ромаріо, стверджуючи, що він провів на 246 м’ячів менше, ніж вважає сам форвард.

Ромаріо не заперечує, що частина його голів була забита в юнацьких командах і в різних товариських матчах, але не має наміру відмовлятися від святкування свого тисячного гола.

За матеріалами Lenta.ru, Reuters (переклад Korrespondent.net)