NBA: Феноменальна серія Кобі Брайанта перервалася

Корреспондент.net, 26 березня 2007, 12:21
0
5

Приголомшлива серія Кобі Брайанта, під час якої лідер Лейкерс набирав 50 та більше очків у 4-х матчах підряд, перервалася в ніч на понеділок, 26 березня, у каліфорнійському дербі з Голден Стейт.

Ця поразка Уорріорз дозволила Юті Андрія Кириленка гарантувати собі місце в плей-офф-2007.

Лейкерс - Голден Стейт - 115:113 (35:25, 30:36, 20:27, 30:25)

Проте, незважаючи на завершення серії Брайанта, Лос-Анджелес на домашньому паркеті Стейплз Центру зміг вирвати перемогу в сусідів по Тихоокеанському дивізіоні з рахунком 115:113, продовживши, таким чином, свою безпрограшну серію до 5 ігор підряд. Цікаво, що до цього Лейкерс програли в 7 двобоях поспіль.

Атакуючий захисник хазяїнів, Брайант у зустрічі з Уорріорз записав до свого активу тільки 43 очка та 9 підборів.

У чотирьох попередніх матчах Кобі набирав двічі по 50 балів, 65 та 60 очків. В історії НБА Брайант не зміг побити тільки досягнення легендарного центрового Філадельфії та Лейкерс Уілта Чемберлена, що у грудні 1961 року набирав 50 очок та більше у 7 іграх поспіль. На його рахунку також серії з 5 двобоїв поспіль та три серії з 4 матчів протягом сезону-1961/62.

Зазначимо також, що Чемберлену належить ще один вічний рекорд НБА - 100 очок в одному матчі, який він установив 2 березня 1962 року в двобої між Філадельфією та Нью-Йорком.

Незважаючи на те, що серія Брайанта перервалася на позначці 4 зустрічі, сам баскетболіст не був розчарований цим фактом. "Ні, що ви! Я завжди говорив, що Уілт давно вже не сприймається як жива легенда баскетболу, а як герой відомої комп’ютерної гри, - сказав Брайант . - Для мене величезна честь стояти з ним в одному ряді і те, що мене порівнюють з таким великим Гравцем".

Коли за перші 9 хвилин матчу з Голден Стейтом Кобі набрав 17 очок, здавалася, його фантастична серія буде продовжена. Надалі Воїни приділили величезну увагу грі в захисті і доклали титанічних зусиль, щоб закрити лідера Лейкерс, однак перемоги їм це не принесло.