Федерер знову програв скандальному аргентинцеві

Корреспондент.net, 28 березня 2007, 11:46
0
5

Кращий тенісист світу Роджер Федерер потерпів поразку на другому турнірі поспіль, програвши в 1/8 фіналу змагань у Майамі Гільєрмо Каньясу, який займає 55-те місце в рейтингу АТР (Асоціація тенісистів-професіоналів).

Два тижні тому на турнірі в Індіан-Уеллсі саме аргентинець перервав серію перемог Федерера, яка налічувала тоді 41 матч.

Каньяс святкує перемогу (АР)

Каньяс обіграв першу ракетку світу в трьох сетах, причому взяв дві партії на тай-брейку - 7:6 (7:2), 2:6, 7:6 (7:5).

У цьому матчі Федерер припустився 51 невимушеної помилки, причому одну з них він зробив у вирішальний момент 13-го гейму другого сету, з вигідної позиції відправивши м’яч у сітку.

"Я дуже здивований тому, що мені вдалося обіграти першу ракетку світу два рази поспіль", - сказав після матчу Каньяс.

"Насправді я не знаю, у чому мій секрет. Зараз я просто насолоджуюся моментом: для мене це як сон", - заявив тенісист.

Каньяс, який потрапив в основну сітку турніру в Майамі через кваліфікацію, повернувся на корт у вересні 2006 року після того, як відбув 15 місяців дискваліфікації за вживання допінгу.

Перша ракетка жіночої частини турніру Sony Ericsson Open Марія Шарапова також вибула з боротьби.

Увечері у вівторок, 27 березня, Шарапова поступилася американці Серені Уїльямс.