Олег Лісогор завоював золото Мельбурна

Корреспондент.net, 28 березня 2007, 13:50
0
4

Золото чемпіонату світу, який проходить в австралійському Мельбурні, з водних видів спорту на дистанції 50 метрів брасом завоював український плавець Олег Лісогор.

У фінальному запливі він показав час 27,66 секунди. Другим був американець Брендан Хенсен (27,69), а третім - південноафриканець Кемерон ван дер Бург (27,88).

Українець Валерій Димо, який також змагався у фіналі на 50 метрів брасом. У підсумку посів восьму сходинку з результатом 28.27 сек.

За результатами півфінального запливу на 50 метрів на спині не зможе поборотися за медаль Ірина Амшенікова, яка показала лише 10-ий результат (28.91).

У середу, 28 березня,  у Мельбурні у фіналі на 800 метрів вільним стилем у чоловіків виступить Сергій Фесенко.