NBA: Клубний рекорд Воїнів зупиняє Фінікс

Корреспондент.net, 30 березня 2007, 12:58
0
5

Вісім точних 3-очкових Джейсона Річардсона стали помітним внеском у перемогу Голден Стейт над Фініксом - 124:119.

Уорріорз дуже бадьоро розпочали цей матч, за перші три хвилини набравши 18 очок і чотири рази відзначившись через дугу. Після п’яти з половиною хвилин гри в кошик Фінікса влетіло вже 30 очок, з яких 16 записав на свій рахунок Річардсон.

У підсумку після першої чверті Воїни вели 45:33, що стало для команди найрезультативнішою 12-хвилинкою більше ніж за 15 років.

Перед останньою чвертю Голден Стейт вели у одного з лідерів НБА 23 очки, і, навіть незважаючи на сильний спурт у фінальній чверті, Санс не зуміли скоротити своє відставання.

Такої переваги Голден Стейт зумів домогтися багато в чому завдяки відмінній грі Джейсона Річардсона, який у першій чверті набрав 19 очок, у першій половині - 26, а в третій 12-хвилинці - ще 10.

У складі Фінікса керував процесом головний претендент на звання кращого шостого гравця сезону бразилець Леандро Барбоза, який набрав 27 очок, але його зусиль не вистачило для того, щоб уберегти Санс від другої за п’ять днів поразки в Північній Каліфорнії.

В останній чверті гості виставили на паркет Бориса Діао і чотирьох резервістів, яким загальними зусиллями вдалося скоротити 25-очкове відставання від Голден Стейт до 5 балів, але на більше Санса вже не вистачило. На лаві сиділи і Стів Неш, і Шон Меріон, і Амар Стаудемайр, тоді як у суперника в основному діяла стартова п’ятірка.

Варто зазначити, що суперники Фінікса вже в другому матчі поспіль оновлюють клубні рекорди по 3-очковим. П’ять днів тому захисник Сакраменто Майк Біббі встановив нове досягнення команди на позначці в 9 точних влучень, а тепер от Джейсон Річардсон з вісьма 3-очковими відзначився аналогічним подвигом.

Каліфорнійці ведуть палку боротьбу з Кліпперс за потрапляння в плей-офф, і після цього успіху вони наблизилися до команди із сонячного Лос-Анджелеса на відстань витягнутої руки. Що стосується Фінікса, то ця команда вже третій сезон поспіль лідирує в Тихоокеанському дивізіоні, однак з такою грою в захисті Санс у плей-оффі доведеться дуже скрутно.

Інші результати ігрового дня:

Портленд - Мемфіс - 92:96

Лідер Трейл Блейзерс Зак Рендольф набрав 42 очки і зробив 17 підборів.

Чикаго - Детройт - 83:81

Чикаго третій сезон поспіль виходить у плей-офф, чого з командою не траплялося з часів легендарного Майкла Джордана.

У четвер, 28 березня, Бики на своїй площадці з рахунком 83:81 переграли лідера Східної конференції Детройт. Переможні два очки з лінії штрафної приніс захисник Кірк Хінріч.

По материалам: eurosport.ru