Американський пловець встановив 5 світових рекордів за тиждень

Lenta.ru, 1 квітня 2007, 16:31
0
6

У Мельбурні на чемпіонаті світу з водних видів спорту свою сьому золоту нагороду на цих змаганнях завоював американець Майкл Фелпс. Раніше жодному спортсменові в історії не вдавалося протягом одного чемпіонату завоювати більше шести золотих медалей.

Фелпс виграв дистанцію 400 метрів комплексним плаванням з результатом 4 хвилини 06,22 секунди. Тим самим він установив новий світовий рекорд.

"За 150 метрів до фінішу я побачив, що відстаю від рекордного графіка на 0/1 секунди, і вирішив додати. Все-таки, для мене це був останній заплив на чемпіонаті світу, і втарчати було нічого, - сказав Фелпс після запливу. - Думаю, на світовій першості в Австралії збірна США виступила сильно, але обіцяю, що до Олімпіади-2008 у Пекіні ми будемо ще сильнішими".

Фелпс у Мельбурні виграв всі запливи, у яких брав участь.

Він планував виграти на чемпіонаті світу вісім золотих нагород, але збірна США в комбінованій естафеті 4 по 100 метрів не потрапила до фіналу, оскільки була дискваліфікована за фальстарт.

Фелпс став головним героєм чемпіонату світу в Мельбурні серед чоловіків, а австралійка Лізбет Лентон - серед жінок. На світовій першості вона завоювала п’ять вищих нагород.