Стартували чвертьфінали Евроліги

Корреспондент.net, 4 квітня 2007, 13:43
0
5

У вівторок, 3 квітня, у баскетбольній Евролізі відбулися перші матчі 1/4 фіналу.

Чинний переможець турніру, московський ЦСКА, вдома обіграв ізраїльський Маккабі з рахунком 80:58, а московське Динамо в гостях поступилося грецькому Панатінаікосу з таким самим рахунком.

ЦСКА в двобої з Маккабі лише в перші три-чотири хвилини не міг серйозно відірватися в рахунку, але потім у армійців пішли далекі і середні кидки. У результаті вже після першої чверті команда Етторе Мессіни створила перевагу в 15 очок - 21:6.

Надалі ЦСКА продовжував діяти агресивно і не дозволив суперникам скоротити різницю в рахунку.

НАйбільш результативним у складі армійського клубу став американець Траджан Ленгдон, що набрав 16 очок, на рахунку Девіда Андерсена - 14 очок, Оскар Торрес зробив 10 підборів, а Теодорас Папалукас - 8 результативних передач.

Наставник армійців Етторе Мессіна на післяматчевій прес-конференції застеріг вболівальників від дострокового святкування виходу у Фінал чотирьох, заявивши, що матч-відповідь вийде набагато складнішим.

Московське Динамо в Афінах після першої чверті поступалося Панатінаікосу вже 12 очками. Двобій у Греції складався приблизно за тим самим сценарієм, що і матч ЦСКА - Маккабі, з тією  лиш різницею, що російський клуб виявився в ролі наздоганяючого.

Підопічним Душана Івковіча в підсумку так і не вдалося скоротити різницю в рахунку. Більше того, у заключній 10-хвилинці перевага Панатінаікоса, що вважається одним з головних фаворитів нинішньої Евроліги, сягнула 30 очок. Після цього обидві команди вже догравали двобій.

Маккабі затоптали під щитами (АР)

Другі матчі чвертьфінальної серії, яка проводяться до двох перемог однієї з команд, відбудуть 5 квітня: ЦСКА вирушить до Тель-Авіву, а Динамо буде грати в Москві.

Інші матчі 1/4 Евроліги принесли наступні результати:

Тау Кераміка (Іспанія) - Олімпіакос (Греція) - 84:60 (20:12, 20:16, 19:12, 25:20)

Т: Ракочевич (24), Ердоган (13), Відколу (8 + 9 підборів).