Український дзюдоїст завоював золото чемпіонату Європи

Корреспондент.net, 9 квітня 2007, 14:55
0
5

На чемпіонаті Європи по дзюдо, який проходить у Бэлграді український дзюдоїст Валентин Греков виграв у неділю, 8 квітня, золоту медаль у змаганні спортсменів вагової категорії до 90 кг.

Український спортсмен на всі 100% виправдав статус фаворита чемпіонату Європи, і в жодному з п’яти проведених двобоїв не зазнав поразки.

У бойовому фіналі, який перетворився на бойові випробовування до набраного золотого балу, дніпропетровець переміг грузинського дзюдоїста Іраклія Цірекідзе.

У неділю, у Бєлграді, Валентин Греков завоював своє третє золото чемпіонатів Європи. Валентин ставав чемпіоном Європи в 2002 та 2003 роках. Два роки тому на чемпіонаті Європи в Голландії Греков посів 7 місце.

Останній рік Греков був поза великим дзюдо. 18 березня закінчилася його річна дискваліфікація через вживання допінгу.

Чемпіонат Європи в Бєлграді завершився 8 квітня. В активі української команди золота та бронзова медалі. Сьогодні Марина Прокоф’єва посіла 5 місце в категорії понад 78 кг, а Євгеній Сотніков посів 5 сходинку в категорії понад 100 кг.

За матеріалами: Наш спорт