NBA: Український Яструб показав, на що здатен

Корреспондент.net, 10 квітня 2007, 11:39
0
5

У чемпіонаті НБА українцеві Станіславу Медведенку нарешті дали нормально зіграти. З 20 лютого український легіонер не виходив на майданчик, а до того моменту він лиш епізодично з’являвся в десятьох іграх, жодного разу не зігравши більше 5 хвилин.

У понеділок, 9 квітня, у грі Атланти Хоукс і Філадельфії Сіксерс Медведенко показав відмінну гру.

За другу чверть Станіслав набрав 10 очок і допоміг Яструбам вибитися  в лідери після першої половини гри з рахунком 53:41.

Проте, команда Атланта Хоукс не змогла дотиснути філадельфійців і програла в овертаймі 104:109.

Станіслав Медведенко за 10 попередніх ігор чемпіонату набрав 18 очок, а в понеділок в одній грі відзначився 14 очками (4 влучення з 6 кидків із гри, і 6 влучень з 6-ти з лінії штрафних), 5 підборами, передачею і блок-шотом.

За матеріалами: Наш спорт