Кубок Стенлі: Канадці виривають перемогу в четвертому овертаймі

Корреспондент.net, 12 квітня 2007, 15:29
0
6

Лише в четвертому овертаймі шайба, закинута Хенріком Седіном, принесла Ванкуверу перемогу над Далласом у першому матчі Кубка Стенлі - 5:4.

Канадські вболівальники, що заповнили вщент палац спорту у Ванкувері стали свідками справжнього трилера. Перші три періоди на льоду йшов по-справжньому відкритий хокей, і червоне світло судді за воротами запалювали зі сталою регулярністю, але як тільки наступив момент істини, обидві команди пішли в глуху оборону.

Першими нерви здали у кіпера Далласа Турко (АР)

Почалася боротьба нервів. Майже чотири додаткових періоди команди зберігали свої ворота недоторканими, але до нескінченності так тривати не могло.

За ці без малого 80 хвилин найбільші шанси на кінцевий успіх були в гостей, що у середині другого овертайму впродовж сорока секунд мали переваги в двоє гравців, але Люонго був непробивний.

На шостій годині гри, коли вже наступила глибока ніч, швед Хенрік Свін таки пробив воротаря Старс Марті Турко.

Стіни льодової арени ледь не обрушилися після оглушливого і радісного ревіння глядачів, що і не збиралися залишати свої місця, незважаючи на пізню годину.

Цікаво, що передачу під переможний кидок Хенріку через ворота віддав його брат-близнюк Даніель.