Кубок Стенлі: Рейнджери втихомирюють Дятлів

Корреспондент.net, 13 квітня 2007, 11:15
0
9

У ніч з четверга на п’ятницю, 13 квітня, у ході розіграшу Національної хокейної ліги було зіграно матчі другого дня серії плей-офф.

Дятли з Атланти і Нью-Йорк Рейнджерс проводили свій перший матч у рамках 1/8 фіналу. За підсумками регулярного чемпіонату Атланта Трешерс опинилася на першому місці в Південно-Східному дивізіоні, у те час як Рейнджерс розташувалися на третій позиції Атлантичного дивізіону. І тепер команди віч-на-віч зіткнулися в першому раунді плей-офф.

Ворота Дятлів у небезпеці (АР)

У середині першого періоду чеський легіонер гостей Яромір Ягр після розіграшу шайби за участю Микаеля Нюландера і росіянина Федора Тютіна відкрив рахунок у матчі - 0:1.

Ще чотири хвилини потому хокеїсти Рейнджерс удало розіграли більшість і подвоїли свою перевагу. Цього разу Яромір Ягр виступив у ролі асистента, а шайбу на свій рахунок записав Міхал Розіаль.

Але за хвилину до першої перерви господарям вдалося відіграти одну шайбу. З передачі Кейта Ткачука відзначився Ерік Беланже - 1:2.

Перша половина другого періоду знову залишилася безгольовою, але на 31-й хвилині матчу гості знову довели свою перевагу до двох шайб. У ролі асистентів знову виступили Мікаель Нюландер і Федір Тутін, але цього разу шайбу закидав Маріан Хосса.

Усього через дві хвилини рахунок уже був 2:3 - це з передачі Паскаля Дюпуі шайбу закинув Шейн Гніді. І все-таки під кінець другого періоду Рейнджерс повели з рахунком 4:2 - Мікаель Нюландер до двох результативних передач додав і закинуту шайбу.

У дебюті третього періоду Паскаль Дюпуі скоротив відрив до мінімуму, але на більше Атланту не вистачило і Рейнджерс святкував перемогу з рахунком 4:3.

НХЛ. Кубок стенлі. 1/8 фіналу.

Атланта - Рейнджерс - 3:4 (1:2, 1:2, 1:0)

Голи: Ягр (Нюландер, Тютін), 12:50 (0:1) Розіваль (Страка, Ягр), 16:47 (0:2 - бол.).Беланже (Хавелід, Ткачак), 19:01 (1:2 - бол.). Хосса (Тютін, Нюландер), 30:52 (1:3). Гніді (Ларсен, Дюпуі), 32:19 (2:3). Нюландер (Пруха, Пок), 36:56 (2:4). Дюпуі  (Ларсен, Холік), 45:50 (3:4).

Детройт - Калгарі - 4:1 (2:0, 2:0, 0:1)

Голи: Філппула (Францен, Лебда), 04:51 (1:0). Лідстрем (Гудлер, Ланг), 08:36 (2:0 - бол.). Дацюк (Холмстрем, Шнейдер), 26:56 (3:0). Шнейдер (Дацюк, Лідстрем), 29:57 (4:0). Тенгуей (Ленгкоу, Хуселіус), 54:55 (4:1 - бол.).

Нью-Джерсі - Тампа-Бей - 5:3 (2:1, 1:1, 2:1)

Клинки святкують перемогу (АР)

Голи: Парізе, 07:43 (1:0). Еліаш (Гомес, Рафалскі), 12:31 (2:0 - бол.). Сенлуі (Річардс, Бойл), 15:55 (2:1 - бол.). Рафалскі (Гомес, Лангенбрюннер), 23:36 (3:1 - бол.). Лекавальє, 31:46 (3:0). Лекавальє (Проспав, СенЛуі), 42:51 (3:3). Парізе (Лангенбрюннер), 43:54 (4:3). Джионта (Гомес, Еліаш), 58:38 (5:3).

Баффало - Айлендерс - 4:1 (1:0, 1:1, 2:0)

Голи: Кемпбелл (Конноллі, Мейр), 09:30 (1:0). Ешем (Блейк, Робітайл), 26:58 (1:1). Друрі (Кемпбелл, Зубрус), 31:13 (2:1 - бол.). Друрі (Зубрус, Нуммінен), 41:08 (3:1). Кемпбелл (Брір, Зубрус), 56:35 (4:1 - бол.).

За матеріалами: Спорт.Ру