NBA: Останній квиток дістався Воїнам

Корреспондент.net, 19 квітня 2007, 10:36
0
6

Останнім учасником плей-офф НБА став Голден Стейт, що у заключному матчі регулярного чемпіонату розгромив Портленд - 120:98.

Портленд - Голден Стейт - 98:120 (26:41, 20:23, 31:30, 21:26)

У цьому матчі команді Дона Нельсона потрібна була тільки перемога. З огляду на, що каліфорнійці останнім часом показують просто божевільний баскетбол, шансів в аутсайдерів з Портленда не було від початку.

Заочну боротьбу з Воїнами вели їхні сусіди по штату із Лос-Анджелеса, але Кліпперс потрапляли до плей-офф тільки за умови поразки головного конкурента. У такому разі в обох команд число перемог зрівнялося б, а за особистих зустрічами команда Майка Данліві має перевагу.

Утім, усі ці розміркування тепер зайві - Кліпперс уже залишилися за бортом плей-офф, на додачу на останніх секундах програвши свій заключний матч Новому Орлеану - 83:86.

Що стосується Голден Стейт, то вже в першій чверті гості нокаутували Портленд, набравши 41 очко. Частина зустрічі, що залишилася, протікала в спокійному руслі - усі прекрасно розуміли, що шансів відігратися в Трейл Блейзерс просто не існує.

У плей-офф команді з Окленда доведеться зустрітися з переможцем регулярного чемпіонату Далласом. Можна не сумніватися, що Евері Джонсон сам не радий своєму лідерству - грати проти команди, що настільки успішно сповідує стиль run - gun (біжи - кидай), дуже важко.

Після вдалих обмінів у середині сезону Дон Нельсон зумів створити могутній колектив, для якого не складає особливих труднощів за дві чверті відвантажити суперникові очок 70. Звичайно, фаворитом у цій парі залишиться Даллас - Новіцки і Ко дійсно дуже сильні, але в тім, що це протистояння має видатися найцікавішим на стадії 1/8 фіналу, можна не сумніватися.