Динамо: Шовковський - Гіоане, Ващук, Родріго, Маркович - Михалик, Корреа - Гусєв, Ротань - Клебер, Шацьких

Ворскла: П’ятов, Даллку, Стоян, Грумич, Чижов, Пуканич, Левіга, Цуррі, Медведєв, Джурич, Ярмаш

Тренер: Віктор Носів

Матч почався

1-а хвилина - Спроба далекого удару у виконанні Джурича - вище воріт

1-а хвилина - Аналогічна авантюра у виконанні Грумича - так само неточно

4-а хвилина - Динамівці знову мудрують в обороні - м’яч відскакує до Левіги, але під удар форварда кидається Ващук

5-а хвилина -  Корреа заробляє штрафний. До воріт - метрів 25-ть по діагоналі

6-а хвилина - Наймогутніший удар Родріго проходить метрів на шість вище воріт

7-а хвилина - Ярмаш цілком заслуговував на жовту картку за фол на Михалика в центрі поля

8-а хвилина - Діагональний удар-простріл Корреа з правого флангу - П’ятов виймає м’яч з нижнього кута. Кутовий

9-а хвилина - Ярмаш без обробки пробиває - м’яч планує на землю далеко за воротами Шовковського. Гості явно одержали завдання бити по воротах при першій нагоді

11-а хвилина - Корреа спочатку тягне з передачею на форвардів, а потім, віддаючи цю саму передачу, дарує м"яч суперникові

12-а хвилина - Далекий постріл Корреа - м’яч долітає тільки до лінії штрафного і там зустрічається з ногою Ярмаша

13-а хвилина - Клебер чіпляється за м’яч на лівому фланзі, відкидає круглого в центр на Ротаня. Той різкою передачею намагається знайти в штрафному Шацьких - захисник у підкаті дотягується до м’яча

14-а хвилина - Небезпечний навіс у штрафну Динамо з лівого флангу. Кутовий на рівному місці

15-а хвилина - Після подачі кутового Даллку намагається пробити головою. Йому не дають. Ще один кутовий - захисники без проблем справляються з подачею

18-а хвилина - Ротань довго готувався, але пробив з 25-ти метрів набагато вище цілі

19-а хвилина - Корреа обіграє на вході в штрафний Чижова і завдає найнебезпечнішого удару - м’яч обгинає поперечину

22-а хвилина - Динамівці по ланцюжку доставляють м’яч із правого флангу Михалику, але удар у Тараса не виходить. Атака продовжується, і вже Гусєв замість удару з ходу лівої прострілює на далеку штангу. Там нікого немає

23-а хвилина - Ващук підключається до атаки і швидко пробиває з-під захисника з лінії штрафного. Прямо в П’ятова

24-а хвилина - Динамо нагнітає тиск. Абсолютно самотній Гусєв на правому фланзі з півхвилини готує прострільну передачу, однак прострілює прямо на захисника

25-а хвилина - м’яч іде за межі поля від Клебера, однак арбітр ставить кутовий. Його розіграш не приносить динамівцям ніяких дивідендів

28-а хвилина - Грумич пробиває з ходу - дуже слабко і повз ворота

29-а хвилина - Корреа знаходить на лінії штрафний Шацьких, той робить паузу і котить м’яч на хід Клеберу. Занадто сильно - бразилець доганяє м’яч запізно

29-а хвилина - Неточний удар Марковича з правого флангу

30-а хвилина - Гіоане чи то б’є, чи то прострілює з лівого краю. Дотягнися до м’яча Клебер, було б дуже небезпечно, а так круглий безперешкодно потрапив до рук П’ятова

33-а хвилина - Стрімка контратака Динамо. Михалик розганяє її по центрі, пасує на фланг Гусєву, але його кладе на газон Ярмаш. Жовта картка Ярмашу

34-а хвилина - Найнебезпечніший навіс Гіоане - захисники справляються

37-а хвилина - Цуррі відштовхує від м’яча Михалика в метрі від лінії штрафного. Арбітр показує картку Стояну за неадекватну реакцію на інцидент. Найнебезпечніший штрафний для Корреа

38-а хвилина - Б’є не Корреа, а Ващук. Дуже неточно

39-а хвилина - Відмінна трьохходовка динамівців: Гусєв забирає на вході в штрафну опонента, накидає м"яч на Ротаня, а Руслан скидає круглого на лінію воротарського. Клебер не встиг зорієнтуватися. В атаці другим темпом відмінний удар наносив Шацьких - дещо неточно

40-а хвилина - Контратака Ворскли. Прицільний удар низом удається Друмичу: у руки Шовковського

41-а хвилина - Динамівці до вірного грають багатоходівку. В ендшпілі Гусєв, опинившись з П’ятовим один на один під досить гострим кутом, вирішив прострілювати уздовж воротарського. Першим на м’ячі виявився Стоян

42-а хвилина - Гусєв з боями проходить на фланзі трьох (!), відкидає м’яч на Ротаня. Під удар Руслана кидаються захисники

45-а хвилина - Навіс Марковича хтось з ворсклян блокує рукою в двох метрах від бокової лінії штрафного

45+1-а хвилина - Корреа малює навіс у центр штрафної. Там - жодного динамівця, усі вони вже паслися в безпосередній близькості від воріт П’ятова

Перший тайм завершено

46-а хвилина - Другий тайм почався

46-а хвилина -  Янузі в перерві замінив Левігу

50-а хвилина - Ярмаш перериває подачу в штрафний рукою. Швидкий розіграш м’яча нічого не дає. Ворскла знову починає тайм активніше динамівців

53-а хвилина - 0:1! Грумич! Янузі виграє забіг з центрі поля у Родріго і Ващука, Шовковський виходить до бокової лінії штрафного, відтискує марроканця, але той, вже уткнувшись у лицьову, таки б’є по воротах. М’яч попадає в далеку штангу, а набіглий Грумич у підкаті випереджає Родріго.

54-а хвилина - Родріго йде в підкат позаду, знаходячись у власному штрафному. Чисто!

56-а хвилина - Подачу Ротаня зі стандарту виносять захисники

57-а хвилина - Після подачі кутовий м’яч довгий час метається по штрафному гостей, поки від ноги Клебера не прилітає в руки П’ятова

58-а хвилина - Далекий удар Родріго - П’ятов зміщається в кут і ловить м’яч намертво

60-а хвилина - Медведєв одержує картку за удар позаду по ногах

60-а хвилина - Наддалекий удар Родріго - у рекламний щит

61-а хвилина - Шацьких зненацька вивалюється тет-а-тет з П’ятовим. Удар узбека жахливий - метрів на 10 вище воріт.

61-а хвилина - Дем’яненко відразу знімає Шацьких і випускає Милевського

63-а хвилина - П’ятов грає на виході не занадто вдало, Гіоане, прийнявши м’яч на груди, намагається з лінії штрафного м’яко перекинути через воротаря. Невдало - П’ятов повертається до рамки і без проблем ловить м’яч

66-а хвилина - Два підряд безадресних навіси робить Гіоане

67-а хвилина - Медведєв б‘є позаду по ногах Клебера. Арбітр не зважується відправити ворсклянина до роздягальні (у Медведєва вже є жовта)

68-а хвилина - Блискучий дриблінг Корреа в штрафному майданчику. Пенальті!

68-а хвилина - Родріго пробиває невдало - П’ятов справляється з ударом бразильця

69-а хвилина - Арбітр видаляє з поля Грумича. Уся Ворскла бушує. Причина такого рішення Сіренко залишається за кадром

70. Турі змінює Ротаня.

72-а хвилина - Заробивши пенальті, що не реалізував Родриго, Корреа робить гол. Зігравши в стінку з Михаликом, Карлос проштовхує круглого під П’ятовым. 1:1!!!!

73-а хвилина - Артюх змінює Чижова

75-а хвилина - Рішучий удар Михалика з 27-ми метрів - м’яч проходить у сантиметрах від стійки. П’ятов, утім, ситуацію контролював

77-а хвилина -  Клебер виривається на оперативний простір перед воротами, але пробиває прямолінійно - у ногу Стояна. Кутовий

78-а хвилина - Кондратюк змінює Пуканича

79-а хвилина - Клебер приймає м’яч, стоячи спиною до воріт, м’яко відкидає круглого на Корреа. Під його удар знову кидається всюдисущий Стоян

80-а хвилина - Медведєв знову збиває Корреа. Сіренко красномовно показує полтавчанину, що наступний його фол стане останнім.

81-а хвилина - Янузі дуже грубо грає проти Марковича. Жовта картка

81-а хвилина - Родриго дарує м’яч у центрі поля Янузі. Той зближається з Ващуком, зменшує швидкість і підоспілий Родріго вибиває м’яч за бокову

82-а хвилина - Чернат змінює Марковича

83-а хвилина - Перший пас Черната - суперникові

84-а хвилина - Милевський із правого краю віддає неймовірно неточну передачу - за ворота. По флангу в цей час відкривався Гусєв

84-а хвилина - Гусєв заробляє кутовий. Ситуацію після його подачі розряджає Джурич

85-а хвилина - Контратака Ворскли. Реактивний Янузі пасує на Артюха, той б’є з кута штрафного - рикошет - м’яч у Шовковського.

86-а хвилина - Милевський на прийомі обіграє Ярмаша, входить до штрафної, пробиває в далекий кут і не попадає

87-а хвилина - Родриго знову пробиває з наддалекої дистанції - П’ятов спокійно проводжає м’яч, що іде за межі поля поруч зі штангою

88-а хвилина - Клебер проштовхує м’яч на фланг Милевському. Той робить паузу і пасує назад, під удар Чернату. Флорин набігає, б’є в торкання з 12-ти метрів - набагато вище воріт

90-а хвилина - Родріго намагається спокутувати свою провину за нереалізований пенальті. Пробиває головою після подачі Гусєва з флангу - вище

Додано 4 хвилини

90+1-а хвилина - Простріл Гусєва не доходить до адресата

90+2-а хвилина - Кручений удар Корреа з 27-ми метрів - поруч з лівою дев’ткою. Двадцять п’ятий удар по воротам!

90+4-а хвилина - Гіоане навішує на далеку штангу. Відтіля Турі намагався повернути м’яч у центр штрафного - голова захисника - кутовий. Динамівці роблять низку немислимих своєю безглуздістю дій в атаці

90+5-а хвилина - П’ятов рятує свою команду після удару Родріго в упор. Останній шанс господарів поля...

90+5-а хвилина - П’ятов двічі незрівнянно грає на виході. Фінальний свисток. Динамо втрачає очки.

За матеріалами: Динамомания