NBA: Ніч без сенсацій

Корреспондент.net, 26 квітня 2007, 11:34
0
6

У ніч із середи на четвер, 24 квітня, було зіграно три двобої плей-офф у NBA. В усіх протистояннях фаворити переконливо переграли суперників.

Сан-Антоніо - Денвер - 97:88 (24:18, 25:23, 25:19, 23:28)

Сан-Антоніо: Данкан (22 очки, 7 підборів, 5 передач, 5 блоків), Паркер (20 очок, 6 передач)

Денвер: Ентоні (26 очок, 10 підборів), Айверсон (20 очок, 5 передач), Кембі (10 очок, 18 підборів)

Рахунок в серії: 1:1

Нарешті чемпіонську гру показав Сан-Антоніо, обігравши Денвер без особливих шансів для гостей. Дуже організовану гру в обороні продемонстрував Тім Данкан, що зробив цілих 5 блок-шотів. В атакуючих же діючих філігранно зіграв Тоні Паркер, віддаючи результативні передачі і заробляючи свої очки.

Баскетболісти з Колорадо також не соромилися показувати красиву гру в атаках, залишаючи на останньому рубежі надійного Маркуса Кембі, на рахунку якого 18 підборів. Однак, сильнішими цієї ночі виявилися господарі, вигравши перший матч у серії.

Тепер серія переходить у Денвер, де Шпорам доведеться зовсім нелегко.

Єва лонгорія: Тоні, я з тобою (АР)

Клівленд - Вашингтон - 109:102 (23:23, 28:25, 24:15, 34:39)

Клівленд: Джеймс (27 очок, 8 підборів, 7 передач), Гуден (24 очки, 14 підборів), Хьюз (19 очок, 8 підборів)

Вашингтон: Джеймісон (31 очко, 10 підборів), Деніелс (11 очок, 11 передач)

Рахунок в серії6 2:2

Кавалеристи виграли другу гру серії з Вашингтоном, вкотре скориставшись з кадрових проблем гостей.

У порівнянні з першою зустріччю команд, Леброн Джеймс зіграв дещо упевненіше, набравши 27 очків для своєї команди. Очевтдно, травма Леброна не настільки серйозна, щоб перешкодити йому продовжити участь в іграх серії. Неймовірну результативність показав Дрю Гуден, закидавши 19 з 24 своїх очок тільки в другій чверті, що дозволило господарям вийти вперед у матчі.

Вкотре у Вашингтона кращим став Ентуан Джеймісон, що приніс до скарбнички команди 31 очко, яке, на жаль для гостей, не допомогло команді зі столиці США поборотися за перемогу в матчі.

Перед поєдинками-відповідями серії у Вашинготоні Кливленд

почуває себе більш, ніж упевнено, оскільки основна сила команди перебуває в гарній формі.

Даллас - Голден Стэйт - 112:99 (28:30, 26:22, 33:22, 25:25)

Даллас: Террі (28 очок), Новицки (23 очки, 7 підборів), Ховард (22 очки, 11 підборів)

Голден Стейт: Джексон (30 очок), Елліс (20 очок), Річардсон (14 очок, 10 підборів)

Фіналісти останнього плей-оффу нарешті порадували своїм болільникам результативну і дисципліновану гру.

Гра, у цілому, була рівною, однак у третій чверті Даллас таки зміг відірватися від суперника. Цьому посприяв Джейсон Террі, що довів рахунок у третій чверті до 11:0 на користь господарів. Усього Террі закидав 28 очок для Далласа, що є кращим показником результативності в Маврів.

У Голден Стейт одночасно кращим бомбардиром і головним незграбою став Стівен Джексон, на рахунку якого 30 очок, але також 8 утрат.

У підсумку, серія переїжджає до Каліфорнії, де Воїни спробують дати відсіч головним претендентам на чемпіонський титул.