Чемпіонат Європи (U-17): Україна починає з поразки

Корреспондент.net, 3 травня 2007, 10:25
0
4

Збірна Німеччини підтвердила свій статус фаворита континентальної першості і впевнено перемогла Україну з рахунком 2:0.

Німеччині знадобилося 17 хвилин, щоб пробитися крізь щільну оборону команди Юрія Калітвінцева. Спочатку Бігальке добре приклався до м’яча після довгої передачі, однак В’ячеслав Базилевич зумів відбити постріл, тоді як Денис Довідат був неточний на добиванні. Потім Кроос обіграв двох захисників, але влучив у сітку з зовнішньої сторони.

Незабаром підопічні Пауля Шоманна одержали право на пенальті після фолу Дмитра Немчанінова на Хеннінге Зауербіре - Бігальке впевнено реалізував 11-метровий. У ці хвилини стало очевидно, що Україні не вистачає дискваліфікованих Кирила Петрова і Дмитра Коркишка. Єдиним небезпечним моментом біля воріт німців у першому таймі став постріл Сергія Шевчука, що однак не стривожив воротаря Фабіана Гіфера.

Німці святкують перемогу(сайт УЄФА)

Після поновлення зустрічі Шоманн випустив на поле Річарда Сукута-Пасу, що прекрасно вступив у гру і небезпечно пробив по воротах українців. Через якийсь час Кроос віддав передачу неприкритому Бігальке, але м’яч після удару останнього просвистів над перекладеною.

Плеймейкер збірної Украіни Артур Карноза відчайдуш намагався завести своїх партнерів. Особливо небезпечними виглядали штрафні удари півзахисника. Однак Німеччина діяла гранично зібрано в обороні, тоді як в атаці виділялися Бігальке, Кроос і Сукута-Пасу.

Наприкінці зустрічі активний Кроос зняв усі питання з приводу результату двобою, пробивши Базілевича з гострого кута. Тепер Україна зустрінеться в п’ятницю з іспанцями, тоді як Німеччина побореться з Францією.

За матеріалами: Офіційний сайт УЄФА