Корреспондент.net, 3 травня 2007, 12:22
0
2

У ніч проти четверга, 3 травня, стали відомі перші півфіналісти Західної Конференції в Національній Баскетбольній Асоціації.

Фінікс Санс обіграли на своєму майданчику Лос-Анджелес Лейкерс - 119:110 - і тепер зустрінуться у півфіналі Західної конференції із Сан-Антоніо.

Результат матчу навряд чи можна назвати несподіваним. Впродовж усієї зустрічі Лейкерс жодного разу не виходили вперед, відстаючи в другій чверті на 15 очок, а за шість хвилин до завершення матчу - на 16.

Кобі не вдалося витягнути серію (АР)

Ламар Одом набрав 33 очки і зробив 10 підборів, однак, налякав команду з Арізони Кобі Брайант, що розігрався ближче до кінця і скоротив перевагу Санс у заключній чверті з 16 до п’яти очок. Утім, у Фінікса вистачило сил відстояти перемогу.

Баскетбол. НБА. Плей-офф. 1/8 фіналу.

Фінікс - Лейкерс - 119:110 (32:23, 32:29, 27:33, 28:25)

Ф: Стаудмайер - 27, Меріон - 26, Барбоса - 18

Л: Брайант - 34, Одом - 33, Туріаф - 12

Рахунок в серії - 4:1

Майкл Фінлі став автором восьми триочкових кидків, що дозволило Сан-Антоніо Сперс перемогти Денвер Наггетс із досить значною для вирішального матчу плей-офф перевагою в 15 очок. Господарі - а матч проходив у Техасі - обіграли суперників з рахунком 93:78, закінчивши серію з рахунком 4:1.

Денвер не вигравав серії в плей-офф із 1994 року, коли за п’ять матчів розправився із Сіетлом. Тоді він став першою, посіяною під восьмим номером, у своїй конференції командою, якій вдалося обіграти перший номер.