WTA: Українки перемагають у Берліні

Корреспондент.net, 10 травня 2007, 13:57
0
6

Українські тенісистки Юлія Вакуленко й Альона Бондаренко пробилися до третього раунду одного з найпрестижніших турнірів WTA першої категорії з призовим фондом 1 340 000$ Qatar Telecom German open.

У середу, 9 травня, у матчі другого раунду Юлія Вакуленко в двох сетах обіграла американку Мейлен Тю. За вихід до чвертьфіналу Юлія побореться з другою ракеткою турніру француженкою Амелі Моресмо. Тенісистки грали між собою в 2004 році в другому раунді Відкритого чемпіонату США. Моресмо здобула тоді нелегку перемогу: 3-6 6-2 6-2.

Харків’янці Альоні Бондаренко вчора довелося зіграти майже три матчі. Вранці українка завершила на свою користь відкладений через дощ матч проти італійської тенісистки Франчески Скьявоне.

Катерина Бондаренко дала бій іменитій Мартіні Хінгіс (АР)

Дощ перервав двобій при рахунку 1-1 по сетах. Українка спочатку віддала ініціативу представниці Італії, котра у дебюті вирішальної партії повела 3-0. Однак харків’янка, яка славиться тим, що не здається навіть у найбезнадійніших ситуаціях, зуміла повернути хід двобою на свою користь і довести його до перемоги: 5-7 6-2 7-5.

Уже за дві години Альона знову вийшла на корт, щоб зіграти із ще одною італійською тенісисткою - 17 сіяною Тетяною Гарбін. Цього разу українка довела свою перевагу в двох сетах: 6-4 6-3.

Наступною суперницею Бондаренко стане Ана Іванович із Сербії, посіяна на турнірі під 12 номером. Рік тому суперниці вже зустрічалися один з одним. У третьому раунді турніру в Майямі в трьох сетах перемогу одержала Іванович: 6-3 5-7 6-3.

Учора ввечері Альона Бондаренко зуміла одержати ще одну перемогу. Разом із сестрою Катериною вона взяла в Олени Ліховцевої і Олени Весніної реванш за поразку в півфіналі J&S cup: 3-6 7-6(2) 10-8.

Що стосується Катерини Бондаренко, то учора вона була близькою до того, щоб у матчі другого раунду здобути перемогу над легендарної Мартіною Хінгіс. Українка домінувала в матчі, але досвід, тенісна мудрість та блискуче уміння читати гру суперниці, притаманні Хінгіс, допомогли здобути їй важку перемогу: 7-5 7-6(7). Слід зазначити, що в другій партії в Бондаренко було три сетболи.

За матеріалами: Офіційний сайт андрія Мєдвєдєва