ЧС-2007: Росія помстилася чехам

Корреспондент.net, 10 травня 2007, 14:27
0
2

Збірна Росії з хокею стала першим півфіналістом чемпіонату світу, у Москві з рахунком 4:0 перемігши команду Чехії. Тим самим росіяни реваншувалися за торішню поразку.

Автором першої шайби в матчі на арені в Льодовому палаці на Ходинці став російський захисник Андрій Марков, якому асистував Олександр Фролов. Російська команда реалізувала чисельну перевагу на 7-й хвилині зустрічі.

Чехи можуть повертатися додому (АР)

У другому періоді шайба знову опинилася в сітці чехів, але узяття воріт зараховано не було, оскільки Марков цього разу закидав її туди рукою.

Уже на перших секундах заключного періоду росіяни подвоїли свою перевагу, реалізувавши чисельну перевагу. Після кидка Іллі Ковальчука по воротах Романа Чехманека шайбу вдалося добити Євгену Малкіну.

На 52-й хвилині рахунок у матчі став уже вражаючим: після того як росіяни закрутили цілий вихор атак біля воріт чехів, гольовим став кидок Олександра Радулова, якому асистував Денис Гребінцов.

Переможну крапку в матчі поставив на 55-й хвилині Малкін, що у

Стрибки Морозова спантеличили чехів (АР)

гольовому епізоді з усім впорався сам. Молодий російський форвард перехопив шайбу, переграв голкіпера, об’їхав ворота і завів шайбу вже в порожній кут.

Збірна Росії виграла з рахунком 4:0, а на замку свої ворота залишив Олександр Єременко, що відбив 27 кидків суперників. Саме його і було визнано кращим гравцем матчу в складі російської команди.

Суперником збірної Росії в півфіналі стане переможець матчу США - Фінляндія, що відбудеться в четвер, 10 травня. Півфінальні зустрічі чемпіонату світу буде зіграно в суботу, а медалі розіграють в неділю.

Швеція - Словаччина - 7:4