ЧС-2007: Канада в півфіналі

Корреспондент.net, 10 травня 2007, 17:58
0
2

У четвер, 10 травня, відбувся матч чвертьфіналу чемпіонату світу з хокею. Збірна Канади обіграла збірну Швейцарії з рахунком 5:1 (1:0, 2:1, 2:0).

Швейцарці на колінах (АР)

Збірна Канади вийшла до півфіналу чемпіонату світу з хокею, де зустрінеться зі збірною Швеції.

В іншому півфіналі зіграє Росія і переможець пари США - Фінляндія.

Канадці відкрили рахунок тільки на 16-й хвилині матчу, коли ворота Йонаса Хіллера вразив Меттью Ломбарді.

У середині другого періоду перевага североамериканцев подвоїв Джамал Майерс, але менш чим через хвилину швейцарці розмочили рахунок зусиллями Статі ди Пьетро.

До другої перерви Рік Неш у складі збірної Канади зробив рахунок 3:1, реалізувавши чисельну перевагу в два хокеїсти.

У заключній 20-хвилинці канадці закидали у ворота збірної Швейцарії ще дві безумовні шайби, що на свій рахунок записали усе той же Ломбарді і Ши Вебер.

Канада - Швейцарія - 5:1 (1:0, 2:1, 2:0)