NBA: Детройт рветься до фіналу

Корреспондент.net, 11 травня 2007, 10:10
0
3

У ніч з четверга на п’ятницю, 11 травня, у плей-офф НБА відбувся тільки один матч. Чикаго Буллс у третій грі серії півфіналу Західної конференції приймали Детройт Пістонс.

Після двох поразок у Детройті ця зустріч була останнім шансом Чикаго зачепитися за серію. У разі третьої поразки поспіль надій на порятунок у протистоянні до чотирьох перемог практично не залишалося.

Бен Гордон нічим не зміг зарадити (АР)

Бики, що грають у красивий комбінаційний баскетбол, зуміли нав’язати супернику свою волю в перших двох чвертях зустрічі.

У першу чергу, господарі володіли ініціативою за рахунок переваги під щитами, причому Пі Джей Браун, Луол Денг і Бен Уоллес забезпечили Буллс підбір під чужим кільцем.

У підсумку, після першої половини гри підопічні Скотта Скайлза вели з рахунком 44:28.

Але потім щось у грі Буллс зламалося, а гості, навпаки, підбадьорилися і пішли в атаку.

Детройт діяв у своєї улюбленій прагматичній манері з точним виконанням усіма гравцями тренерських настанов, що і мало такий результат.

Перший ривок Детройта з рахунка 38:55 організували Тайшон Принс і

Буллс можуть вилетіти (АР)

Чонсі Біллапс, і цей відрізок детройтці виграли 12:0. Усього ж до кінця третьої чверті відставання Пістонс склало лише 1 очко після того, як Рашид Уоллес із сиреною влучив триочковий кидок (60:61), підвівши риску під фінішним спуртом Пістонс 8:0.

У заключній дванадцятихвилинці в Биків абсолютно розладнався кидок, чого тільки і потрібно було Пістонс. Детройт спрацював настільки злагоджено і потужно, що навіть кінцівка зустрічі перетворилася в справжнісіньку формальність - 81:74 на користь гостей.

У переможців Тайшон Прінс набрав 23 очки і 11 підборів, Чонсі Біллапс 21 очко, а Рашид Уоллес і Річард Хемілтон - по 16 балів. При цьому перший з них також зробив 11 підборів. У Чикаго 21 бал і 14 підборів набрав Луол Денг, а дабл-дабли оформили ще Кірк Хайнріх (13+11) і Пі Джей Браун (10+10).