NBA: Такі різні перемоги

Корреспондент.net, 14 травня 2007, 11:13
0
5

У ніч з неділі на понеділок, 14 травня, у плей-офф НБА відбулися четверті матчі двох півфінальних серій конференцій. Якщо баскетболісти Чикаго змогли розмочити рахунок у серії з Детройтом, то перемога Юти фактично оформила Джазменам путівку до фіналу Заходу.

На Сході Чикаго Буллз вдруге приймало Детройт Пістонс і могло завершити свій виступ у нинішньому плей-офф, якби зазнало поразки. Після трьох перемог поспіль Пістонс могли дозволити собі невеличке послаблення, адже п’ятий матч усе одно пройде на їхньому майданчику.

Красуня Джессіка Альба не допомогла Воїнам (АР)

Чи то налаштування Чикаго на цю гру було занадто серйозним, чи то Детройт дійсно розслабився, але Буллс із перших хвилин оволоділи ініціативою і відтоді її супернику не віддали. Лідерство в цьому матчі Детройт мав один раз на самому початку двобою, після чого виступав тільки в ролі наздоганяючого, однак, проваливши першу чверть (19:27), наздогнати господарів уже не вдалося.

Двобій завершився з рахунком 102:87 на користь Чикаго, і тепер рахунок у серії 1:3 не на його користь. У звітній зустрічі кращим у Буллс знову став Луол Денг, блискуче гарючий нинішній плей-офф.

Легкий форвард набрав 25 очок і зробив 13 підборів. Також дабл-даблами в Биків відзначилися Кірк Хайнріх (19+10 передач) і Бен Уоллес (11+17 підборів). У Детройта 23 очки набрав Чонсі Біллапс, що додав до них ще 8 передач.

У іншому матчі ігрового дня, у Західній конференції, Юта Джаз здобула найважливішу виїзну перемогу над Голден Стейт Уорріорс і повела в серії 3:1, зупинившись за крок від фіналу Конференції.

Матч видався дуже напруженим, лідер у ньому змінювався тринадцять разів, але в завершальній чверті Джазменам змогли зробити відмінний спурт, і, вигравши двадцятихвилинку з рахунком 40:23, вони оформили загальну перемогу - 115:101.

Найбільш результативним гравцем матчу став Карлос Бузер з Юти, що набрав 34 бали, а також зробив 12 підборів. 21 очко набрав Дерек Фішер, 20 - Дерон Уільямс. Але й Андрій Кириленко не вдарив впав в багно обличчям.

Російський легкий форвард за 21 з половиною проведену на паркеті хвилину набрав 12 очок, зробив 8 підборів і 2 передачі, цього разу обійшовшись без фірмових блок-шотів. В Уорріорс по 24 очки набрали Ел Харрінгтон і Стефен Джексон.

Цвях в кришку домовини Голден Стейт (АР)