Воронін знову забиває

Корреспондент.net, 14 травня 2007, 12:45
0
5

Український форвард леверкузенського Байєра Андрій Воронін на передодні матчу кваліфікації до Євро-2008 із Францією відзначився голом.

Чемпіонат Німеччини. 33-й тур

Герта - Байєр - 2:3

Голи: Пантелич (32), Хіменес (51) - Каллсен-Бракер (13), Воронін (34), Шнайдер (64, з пенальті)

Форвард національної збірної України Андрій Воронін провів фактично увесь матч у складі Байєра - українця було замінено лише на 90-й хвилині зустрічі (на Барбареса). А на 34-й хвилині Воронін зробив свій внесок у перемогу Байєра: потужним ударом під перекладину він забив гол, і рахунок став 1:2.

Це голий став для Вороніна десятим у нинішньому чемпіонаті. У пасиві українця за підсумками матчу з Гертою - традиційна жовта картка, яку Воронін одержав на 88-й хвилині зустрічі, але це не зашкодить Андрієві зіграти в завершальному турі проти Боруссії з Дортмунда.

Завершивши сезон у Бундеслізі, Воронін готуватиметься до ігор національної збірної України і переїзду до англійського Ліверпуля.

Щодо Байєра, то за тур до завершення чемпіонату Німеччини клуб Вороніна посідає 5-е місце в турнірній таблиці. Після перемоги в Берліні леверкузенці забезпечили собі участь у наступному сезоні в Кубку УЄФА.

За матеріалами: Динамо Киев от Шурика