Українські гімнасти підкорюють Бельгію

Корреспондент.net, 14 травня 2007, 14:35
0
8

Черговий етап розіграшу Кубка світу зі спортивної гімнастики, що проходив вчора та сьогодні в бельгійському Генті видався тріумфальним для представників української команди.

Уже вчора, після кваліфікаційних змагань стало зрозумілим, що українці приїхали до Бельгії за високими результатами. Сьогодні, у день фіналів наші спортсмени і спортсменки підтвердили свій високий клас.

Ірина Краснянська і Дарія Згоба посіли 1 і 2 місця, виступаючи на поперечині. Дарія одержала більш високі оцінки, але арбітри зняли з неї 0.1 бала, і Згоба пропустила на 1 місце Краснянську. Ірина отримала на поперечині оцінку 15.450 бала.

Піднялися Ірина та Дарія на п’єдестал пошани й у нагородженні учасниць фіналу на колоді. Краснянська посіла 2 місце (15.150 бала), Згоба була третьою (15.125 бала).  Ще одна гімнастка, Аліна Козич, посіла 4 місце в довільній програмі і  5 місце в опорному стрибку.

У чоловіків переможцем етапу Кубка світу став Микола Куксенков, що здобув 1 місце у фіналі на поперечині (оцінка 15.100). Євгеній Богоносюк на поперечині посів 5 місце, зате киянин відмінно показав себе в довільних вправах, де зміг зайняти 2 місце (15.400 бала).

Вадим Кувакін в опорному стрибку посів у Генті 3 місце. Гімнаст із Херсона за сумою двох стрибків одержав оцінку 16.050 бала. Роман Зозуля вийшов до фінальну змагання на брусах і кільцях, і двічі займав у фіналі 5 місця.

За матеріалами: Наш спорт