NBA: Родина ЛеБрона Джеймса дарує Нетс перемогу

Корреспондент.net, 17 травня 2007, 11:32

У ніч із середи на четвер, 17 травня, у Національній баскетбольній асоціації було зіграно два двобої: Нью-Джерсі зненацька обіграв у гостях Клівленд, а Фінікс вдома без лідерів поступився Сан-Антоніо.

Клівленд - Нью-Джерсі - 72:83 (18:24, 21:23, 20:30, 13:6)

Клівленд: Джеймс (20 очок, 9 підборів), Ілгаускас (16 очок, 6 підборів)

Нью-Джерсі: Кідд (20 очок, 9 підборів, 6 передач), Джефферсон (15 очок, 8 підборів), Картер (12 очок, 10 підборів)

Рахунок в серії: 3-2

Нью-Джерсі скоротив відставання в серії від Клівленда. У п’ятому матчі серії Нетс змогли здобути гостьову перемогу - 83:72.

Баскетболісти Нью-Джерсі ніяк не хочуть іти на літні канікули і навіть намагаються якомога довше відстрочити цю подію. Поступаючись в півфінальній серії Східної конференції Клівленду, Нетс зуміли перемогти в гостьовому двобої, скоротити рахунок у серії до мінімуму, і тепер уже складно однозначно сказати, хто є лідером у цій парі. Усе-таки наступна зустріч відбудеться уже на майданчику уже Нью-Джерсі."Сьогодні ми показали нашу справжню силу, - сказав після п’ятого матчу серії лідер Нетс Джейсон Кідд, що набрав двадцять очок. - Ми заслужено перемогли і дали ясно зрозуміти, що нас рано списувати з рахунків".

У незвично нудній для матчів плей-офф грі гості з першої ж чверті стали іти у відрив від суперника. А в найбільш видовищній третій чверті Нью-Джерсі повністю лідирував з гандикапом у 22 очки.

Але залишається тільки здогадуватися, як Нью-Джерсі зміг утримати перевагу і не втратити перемогу. У завершальній чверті гості закинули тільки один м’яч в грі з можливих 15. Та й зі штрафними кидками справи в Нетс були не набагато кращі: 4 з 10 за відведені 12 хвилин ігрового часу. При цьому Кідд змазав п’ять кидків з лінії в останню хвилину двобою.

Узагалі, звітна зустріч стала найбільш невдалою для лідера Клівленда за останній час. І справа не тільки в злощасному ушкодженні і поразці його команди. У середині матчу подруга Джеймса, Савана Брінсон, що наступного місяця має народити, відчула себе зле, тож її було доставлено в найближчу лікарню на машині швидкої допомоги. "Усе-таки, я думаю, що з нею усе О’кей, - сказав Джеймс уже після гри. - З тією малою кількістю інформації, яку я наразі маю, я вважаю, що з нею все гаразд". "Я усе ще упевнений у нашому успіху, - додав Джеймс, що став кращим гравцем у своїй команді, набравши 20 очок. - Ми ж усе ще ведемо в серії. І нам вдавалося вже перемагати в Нью-Джерсі, так що я не бачу причин, з яких ми не можемо зробити це знову. Але зараз, як ви розумієте, я більше думаю про інше. Це усього лише баскетбол, а в мене є родина, за яку я сильно хвилююсь".Шоста гра серії пройде в ніч з п’ятниці на суботу, 19 травня, уже на майданчику Нетс.

Фінікс - Сан-Антоніо - 85:88 (24:13, 20:20, 18:23, 23:32)

Фінікс: Меріон (24 очки, 17 підборів), Неш (19 очок, 12 передач), Томас (15 очок, 12 підборів)

Сан-Антоніо: Джинобілі (26 очок, 10 підборів), Данкан (21 очко, 12 підборів)

Рахунок в серії: 2:3

Сан-Антоніо вирвали перемогу у Фінікса в четвертій чверті - 88:85

і повели в серії - 3:2.

Фінікс у цьому матчі грав в ослабленому складі через одноматчеву дискваліфікацію Амари Стадемайра і Бориса Діау. Однак, господарям паркету вдавалося протягом першої половини матчу вигравати в Сан-Антоніо і тримати суперника на відстані 9 очок.

Після першої половини гра Койотів відверто розладналася. Не усе виходило в плей-мейкера господарів Стіва Неша, якому ще і доводилося бігати в атаку за своїх дискваліфікованих партнерів. Неш визнав в інтерв’ю після гри: "Я незадоволений своїм виступом в останні 20 - 30 хвилин. Багато питань з’явилося після цієї зустрічі. Ми були слабкішими. Думайте про цьому що завгодно. Усі ми маємо більше викладатися на паркеті"

У ніч з п’ятниці на суботу, 19 травня, у Сан-Антоніо відбудеться шостий матч цього протистояння.

Пом матеріалам: Кореспондент.net, Газета.Ru, Спорт Сегодня