Сан-Антоніо не залишив шансів Джаз

Корреспондент.net, 21 травня 2007, 11:15
0
6

У ніч з неділі на понеділок, 21 травня, у плей-офф Національної Баскетбольної Асоціації почалися фінали конференцій. Першими в справу вступили представники Сходу. Сан-Антоніо Сперс на своєму майданчику приймав Юту Джаз Андрія Кириленка, що здивувала цього сезону усіх своїм феноменальним виступом

Російський легкий форвард, котрий виблискував в серії з Голден Стейт, у грі зі Шпорами набрав всього 7 очок, зробив 5 підборів і 2 передачі, провівши на паркеті майже тридцять хвилин.

Не вдалася гра в цілому й у його команди, що не змогла рівно провести всі 48 хвилин матчу. У першій чверті боротьба була цілком рівної, а господарі за її підсумками домоглися лише трьох очок переваги - 23:20.

Зате в другій дванадцятихвилинці з командою Джеррі Слоуна стався незбагнений провал, і Сан-Антоніо пішов у пристойний відрив. Сама чверть закінчилася з рахунком 31:16, а після першої половини гри перевага Шпор" склала вже 18 очок - 44:36.

Бузеру довелося надироати свої очки з великими зусиллями (АР)

У такій ситуації врятувати Юту могло хіба що диво - не в традиціях Сан-Антоніо розбазарювати таку перевагу.

Дива не сталося, і, хоча Юта і запекло намагалася відігратися і виграла останні дві чверті, перемогу в першому двобої серії завоювали баскетболісти із Сан-Антоніо (108:100), що і наступний матч проведуть на своєму паркеті, після чого відправляться на дві гри до Солт-Лейк Сіті.

Найрезультативнішим гравцем у матчі, проте, став Дерон Увльямс із Юти, що набрав 34 очки і зробив на додачу 9 передач. Його партнер по команді Карлос Бузер набрав 20 балів і 12 підборів.

У Сан-Антоніо кращим був Тім Данкан, 27 очок і 10 підборів якого стали великою підмогою в успіху Шпор. Ману Жинобілі набрав 23 очки і 10 передач, а Тоні Паркер записав на свій рахунок 21 бал.

НБА. Плей-офф. Фінал Західної Конференції.

Сан-Антоніо - Юта - 108:100 (23:20, 31:16, 24:26, 30:38)

С: Данкан - 27 (9 з 15, 9 з 13 з лінії штрафного)+10 підборів+5 передач+2 блок-шоти,  Жинобілі - 23+10 передач+4 підбори, Паркер - 21 (8 з 15 із гри, 5 з 10 зі штрафних)+6 передач+3 перехоплення+6 утрат, Оберто - 14+7 підборів, Фінлі - 14

Оберто багато зробив для нейтралізації головної ударної сили Джаз (АР)

Ю: Уільямс - 34 (13 з 23)+9 передач+7 підборів. Бузер - 20 (7 з 17 із гри, 6 з 6 зі штрафних - 37 хвилин на майданчику)+12 підборів (6 у нападі), Окур - 10 (3 з 15)+6 підборів+2 блок-шоти, Харпрінг - 10, Міллсап - 7 очок+7 підборів, Кириленко - 7+5 підборів+2 передачі+5 фолів

Рахунок в серії - 1:0.

За матеріалами: Спорт.Ру