NBA: Поршні повели в серії

Корреспондент.net, 22 травня 2007, 11:24
0
3

У ніч з понеділка на вівторок, 22 травня, у Національній баскетбольній асоціації пройшов перший матч серії фіналу східної конференції між Детройтом і Клівлендом. Невпевнена гра ЛеБрона Джеймса стала вирішальним чинником у поразці гостей.

Детройт - Клівленд - 79:76 (19:24, 16:17, 21:14, 23:21)

Детройт: Хемілтон (24). Р. Уоллес (15 + 12 підборів). Біллапс (13). Кливленд: Ілгаускас (22 + 12 підборів). Л. Хьюз (13). Л. Джеймс (10 + 10 підборів + 9 передач).

Рахунок в серії: 1:0

Важливим фактором поразки Клівленда стала невпевнена гра ЛеБрона Джеймса. Зірка Кавс провела поки гірший за результативністю матч за історію своєї участі в плей-офф (10 очок). Реалізувавши всього 5 кидків з 15 спроб, притому жодного разу не вийшовши на лінію штрафних, Джеймс став сьомим за результативністю в цьому матчі. Звичайно, потрібно віддати належне Тайшону Принсу, більш ніж успішно відпрауював в захисті проти Джеймса.

Кавс вели 9 очок у першій половині і не віддавали перевагу аж до третьої чверті. У середині цієї 12-хвилинки Пістонс зробили ривок 8-0, за допомогою чого вийшли вперед з 5-очковою перевагою. Третя чверть завершилася при рахунку 56-55 на користь господарів, і глядачів чекала напружена боротьба в завершальному відрізку.На початку четвертої чверті Детройт знову довгий час виступав у ролі наздоганяючого.

Вирвалися вперед господарі тільки після триочкового влучення Біллапса при рівному рахунку 68-68.Коли Клівленд мав перевагу в 1 очко, Біллапс черговим важливим триочковим робить рахунок 78-76 на користь своєї команди. Після цього впродовж майже двох хвилин трапляються промахи по обидва боки, і інтрига зберігається.За 5.9 секунд до кінця Джеймс робить прохід і, створивши навколо

себе оточення в особі всіх захисників Поршнів, скидає м’яч на триочковий Маршалу, але трапляється промах.

Рік Хемілтон після матчу: "Ми не хотіли, щоб це сталося. Ми хотіли, щоб вони нервували наприкінці. Але ЛеБрон притягнув надто багато уваги, а Доніел, на щастя для нас, просто промазав".Зробивши підбирання після кидка Маршала, Біллапс ще встиг заробити фол і вийти на лінію штрафного кидка. Реалізувавши один із двох кидків, Чонсі оформив остаточну перемогу Детройта з рахунком 79-76.Хемілтон про ЛеБрона: "Нам слід бути агресивними, і завжди знати, де він знаходиться на майданчику наразі. Наші хлопці сьогодні проробили відмінну роботу, захищаючись з ним".

За матеріалами: slamdunk.ru