Мілан помстився Ліверпулю за Стамбул

Корреспондент.net, 24 травня 2007, 08:17
0
7

Ліга Чемпіонов. Фінал. Мілан - Ліверпуль - 2:1 Голи: Індзагі (45, 82) - Кейт (89)

Мілан: 1. Діда - 44. Массімо Оддо, 13. Алессандро Неста, 3. Паоло Мальдіні, 18. Марек Янкуловськи, 8. Дженнаро Гаттузо, 21. Андреа Пірло, 23. Массімо Амброзіні, 10. Кларенс Зеедорф, 22. Кака, 9. Філіппо Індзагі

Тренер: Карло Анчелотті

Ліверпуль: 25. Пепе Рейну - 3. Стів Фіннан, 5. Даніель Аггер, 23. Джеймі Каррагер, 6. Йон Арне Рійсе, 16. Джермейн Пеннант, 20. Хав’єр Маскерано, 14. Хабі Алонсо, 8. Стівен Джеррард, 32. Будевейн Зенден, 18. Дірк Кейт

Тренер: Рафа Бенітес

Індзагі - двічі молодець (АР)

Учора, 23 травня, в Афінах на стадіоні Спірос Луіс Мілан здобув перемогу у фінальному матчі Ліги Чемпіонів над Ліверпулем. На 45-ій хвилині матчу Пірло ударом  зі штрафного обводить стінку, вишикувану з гравців Ліверпуля, і Філіппо Індзагі відправляє плечем м’яч у ворота суперника - рахунок відкрито 1:0!

Цей успіх італійцю вдалося повторити на 82—ій хвилині: Індзагі після паса Кака виходить один на один і пускає м’яч під Пепе Рейною - 2:0! І хоча як не старалися ліверпульці, їм вдалося забити лише на 89 - ій хвилині: після подачі кутового Аггер робить передачу на Кейта, а той у свою чергу головою спрямовує м’яч у ворота Мілана- 2:1! Арбітр додав до основного часу 3 хвилини, проте вони нічого не змінили. Матч закінчився, Мілан помстився  за Стамбул!