Динамо виграє Кубок України

Корреспондент.net, 27 травня 2007, 18:31
0
4

Кубок України. Фінал Динамо - Шахтар - 2:1 Голи: Клебер (60), Гусєв (81), Елано (89) Кубок України. Фінал Динамо - Шахтар - 2:1

Гол: Клебер (60), Гусєв (81), Елано (89)

Попередження: Родріго (27), Чигринський (41), Рац (50), Хюбшман (53), Срна (86)

Видалення: Родріго (70)

Київ, стадіон НСК Олімпійський

Арбітр: Андрій Шандор (Львів)

Динамо: 1.Шовковський, 7.Корреа, 9.Клебер, 15.Рінкон, 17.Міхалік, 20.Гусєв, 26.Несмачний, 27.Ващук (к), 4.Гіоане, 10.Нінковіч, 44.Родріго

Тренер: Анатолій Дем’яненко

Шахтар: 35.Шуст, 33.Срна, 27.Чигринський, 3.Хюбшман, 26.Рац (62.Гай, 62), 18.Левандовський, 6.Дуляй , 38.Жадсон (36.Елано, 61), 7.Фернандіньйо, 11.Горобець (29.Маріка, 64), 25.Брандао

21-а хвилина - Брандао (№25, Шахтар (Донецьк)) в оффсайді

23-а хвилина - Рац прострелив із флангу - м’яч зрикошетив від захисника та залетів у далеку дев’ятку - Шовковський ледве врятував Динамо від гола, одержавши при цьому травму

27-а хвилина - Попередження одержав Родріго (№44, Динамо (Київ))

28-а хвилина - Чигринський пробив головою майже з штрафної лінії - дуже неточно

31-а хвилина - Клебер

прострілював уздовж воротарської лінії на Рінкона, якого захисник тримав руками, але арбітр на це не відреагував

34-а хвилина - Нінкович послизнувся перед штрафною Шахтаря, але суддя призначив штрафний удар. Корреа пробив, але потрапив у стінку

37-а хвилина - Гра команд у першому таймі не вражає - багато порушень і браку в передачах, а конструктивізму - мінімум

41-а хвилина - Попередження отримав Дмитро Чигринський (№27, Шахтар (Донецьк))

45-а хвилина - Суддя додав три хвилини

45- хвилина - Перший тайм закінчився

46-а хвилина - Другий тайм розпочався

50-а хвилина - Попередження отримав Рац Разван (№26, Шахтар (Донецьк))

51-а хвилина - Попередження отримав Клебер (№9, Динамо (Київ))

53-а хвилина - Рац Разван (№26, Шахтар (Донецьк)) пробиває в штангу

53-а хвилина - Попередження отримав Хюбшман Томаш

60-а хвилина - ГОЛ забив Клебер (№9, Динамо (Київ))

60-а хвилина - Корреа з дуже гострого кута пробив у ближню дев’ятку - м’яч потрапив у поперечину та відскочив у центр воротарського майданчика на Клебера, котрий в’януло колупнув м’яч у падінні, та сфера ледве, але все-таки перетнула лінію воріт!!

61-а хвилина - Заміна в команді Шахтар (Донецьк). Вийшов Елано (№36). Замінено Жадсона (№38)

62-а хвилина - Заміна в команді Шахтар (Донецьк). Вийшов Гай Олексій (№19). Замінено Рац Развана (№26)

64-а хвилина - Заміна в команді Шахтар (Донецьк). Вийшов Маріка Чіпріан (№29). Замінено Горобця Андрія (№11)

69-а хвилина - Попередження отримав Корреа Карлос (№7, Динамо (Київ))

69-а хвилина - Заміна в команді Динамо (Київ). Вийшов Белькєвіч Валентин (№8). Замінено Рінкон Діого (№15)

70-а хвилина - Видалення!!! Вилучено Родріго

(№44, Динамо (Київ))

70-а хвилина - Родріго в цілком безпечній ситуації спеціально зіграв рукою в центрі поля та отримав другу жовту картку. Причому бразилець довго не хотів залишати поле - абсолютна недисциплінованість

74-а хвилина - Заміна в команді Динамо (Київ). Вийшов Мандзюк Віталій (№29). Замінено Корреа Карлоса (№7)

76-а хвилина - Елано (№36, Шахтар (Донецьк)) подає кутовий

81-а хвилина - ГОООЛ!!! Гол забив Гусєв Олег (№20, Динамо (Київ))

81-а хвилина - СУПЕРГОЛ!!! Швидка контратака Динамо: Нінкович пройшов по флангу, віддав уперед на Гусєва - півзахисник Динамо прискорився, пройшов до штрафний лінії, і, перебуваючи в оточенні Чигринського, Гая та Срни, перекинув Шуста - м’яч вдарився об перекладину та перетнув лінію воріт

83-а хвилина - Брандао (№25, Шахтар (Донецьк)) пробиває по воротах

84-а хвилина - Заміна в команді Динамо (Київ). Вийшов Шацьких Максим (№16). Замінено Клебера (№9)

86-а хвилина - Попередження отримав Срна Даріо (№33, Шахтар (Донецьк))

89-а хвилина - ГОООЛ!!! Гол забив Елано (№36, Шахтар (Донецьк))

89-а хвилина - ГОЛ!!! Гай навісив на Срну, той головою скинув під удар Елано, котрий уклав на газон Несмачного та розстріляв ворота Шовковського впритул!

90-а хвилина - Суддя додав 5 хвилин

90-а хвилина - Дуляй навісив з кута штрафний - Левандовський головою пробив у дев’ятку і Шовковський витяг майже мертвий м’яч!

Матч завершено - Динамо стає переможцем Кубку України!

За матеріалами: Спорт.com.ua